Турнір до Дня міста

У спортивному залі СШ № 6 пройшов відкритий міський турнір з настільного тенісу, присвячений 1031 річниці від Дня заснування міста. Як повідомив головний суддя змагань і їх організатор, вчитель фізвиховання ЗШ № 2 Олександр Шапаренко, у турнірі взяло участь 50 тенісистів. Серед чоловіків підсумкова трійка призері була такою: І – Ален Осиповський (Полтава), ІІ – Роман Дмитренко (Лубни), ІІІ – Олександр Шапаренко (Лубни). У змаганнях юнаків переміг учень ЗШ № 1 Артем Халтурін, другим став Андрій Котяш з Семенівки, а третім – лубенець Максим Бортний, що навчається у ЗШ № 1.Трійка призерів серед чоловіків-ветеранів настільного тенісу така: І – Валерій Халтурін (Лубни), ІІ – Олександр Сидоров (Лубни), ІІІ – Іван Бабчук (Оржиця). Серед жінок-тенісисток перемогу здобула Світлана Карпук з Кременчука, яка не один рік стає кращою на лубенських турнірах. Срібну нагороду здобула Тамара Христич з Чорнух, а «бронзу» – лубенка Анастасія Охріменко. У змаганнях серед дівчат не було рівних Дарині Христич з Чорнух, друге місце посіла лубенка з ЗШ № 2, а бронзову медаль виборола полтавчанка Стелла Захаревич. Переможці, призери отримали медалі, грамоти від відділу сімї, молоді та спорту міськвиконкому.