• Спортивні досягнення Лубенських легкоатлетів
17:18, 1 жовтня 2019 р.

Спортивні досягнення Лубенських легкоатлетів

ОЛЕКСАНДР МАСЛАК – «СРІБЛО» ЗАБІГУ!

Легкоатлетичний забіг «Полтавська ніч» в обласному центрі пройшов вже у третій раз. Ось що розповів учасник забігу лубенський легкоатлетОлександр Маслак:

-Три роки тому це легкоатлетичне дійство організував біговий клуб «Running club Poltava». Тоді взяли участь 200 учасників, а вже цього року – більше чотирьохсот. Спортсмени приїхали не лише з Полтавської, а і з Житомирської області, Одеси, Києва, Харкова, Рівного, Сум, Кропивницького, Варви. Забіг відбувся під гаслом «Не спи – біжи», адже осінь часто асоціюється з депресіями і хандрою. Організатори закликали усіх не спати, а насолоджуватися бігом з незабутніми емоціями.Маршрут знаходився на Першотравневому проспекті, а старт починали навпроти входу в парк «Перемога». Були дві дистанції: на 5 і 10 км, але спочатку - розминка.На учасників чекала розважальна програма перед забігом. Фаєр-шоу було головним елементом вечора і підкреслювало романтику осінньої ночі. А після забігу – концерт кавер-гурту «BAND'А» та нагородження. Переможці, призери отримали подарунки від партнерів, а також грошову винагороду. За перше місце в індивідуальному заліку 1000 грн., друге місце 700 грн., а третє - 500 грн. Чоловіків і жінок нагороджували окремо. У командному заліку переможців обирали серед восьми команд. Грошові премії були в розмірі 3000 грн. (за І місце), 2000 грн. (ІІ місце) і 1000 грн. (ІІІ місце).

Щодо переможців і призерів, то переможне звання серед чоловіків на дистанції 5 км здобув Дмитро Мусіятченко з Кременчука з часом 14:43. Срібну нагороду здобув лубенський бігун Олександр Маслак (15:41), а третім став полтавець Володимир Билим – 15.54.