19:34, 1 жовтня 2019 р.

Змагання юних борців

Нещодавно у райцентрі Глобино пройшов всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків. Вдало на змаганнях виступили вихованці тренерів-викладачів Лубенської ДЮСШ Руслана Товкача і Костянтина Сірого. Найкращим з них був учень ЗШ № 1 Давид Мисник, який виборов «золото» у ваговій категорії до 40 кг. Другі місця посіли Кирило Півнюк (до 22 кг) і Ростислав Солодкий (до 38 кг). Ще Денис Стрільчук у вазі до 27 кг виборов бронзову нагороду. Щойно юні лубенські борці повернулися з м. Ніжин Чернігівської області, де пройшов міжнародний борцівський турнір на призи відомої Олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені. Та найкраще з лубенців виступив Іван Лобуренко, який у вазі до 35 кг здобув срібну медаль.