• Головна
  • Технічний огляд автомобілів стане обов"язковим
13:13, 4 жовтня 2019 р.

Технічний огляд автомобілів стане обов"язковим

Технічний огляд автомобілів стане обов"язковим

З 1 січня 2022 року стане обов"язковим проходження техогляду для всіх видів автомобілів. Процес перевірки буде здійснюватися поступово, в декілька етапів.

Першочергово повинні будуть пройти технічний контроль газобалонні автомобілі. Це своєрідна стратегія розвитку органів МВС до 2020 року.

Періодичний техогляд стане одним з важливих пунктів запоруки безпеки на шляхах України та поза її межами. Дана процедура буде проводитися на підприємствах, які мають відповідні документи та сертифікати, видані органами правопорядку. Проєкт уряд представив громадськості в документі з описом заходів та термінів впровадження, але за відсутності більш детальної інформації. Раніше повідомлялося про те, що МВС спільно з Мін"юстом працює над проєктом, який повинні подати в Кабмін до грудня 2019 року. А вже до липня 2020 року впровадити обов"язкову періодичну перевірку газобалонного обладнання автомобілів відповідальними підприємствами.

Україна, після укладення асоціації з ЄС, прийняла ряд обов"язкових до виконання умов. Серед яких протягом 5 років має бути створений проєкт про обов"язкове проходження техогляду як легкових, так і вантажних авто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#технічний огляд автомобілі
live comments feed...