• Головна
  • Вікові таємниці, про які ніхто не говорить
09:20, 8 жовтня 2019 р.

Вікові таємниці, про які ніхто не говорить

Вікові таємниці, про які ніхто не говорить

У нашій Україні є багато культурних, енергетично сильних і таємничих місць. Одним з таких є село Хорошки Лубенського району, де знаходяться піраміди, про які мало хто знає.

Що цікаво, складаються вони із глини, але скільки б дощів та вітру не було – вони все одно непорушно зберігають форму сходин. На західних горах знаходяться піраміди, а на східних — кургани. З півночі на південь протікає річка Сула.

За дев"ять років, в період Речі Посполитої, було побудовано величезну кількість замків та освоєно земель Яремою Вишневецьким, а його мати Раїна заснувала Мгарський монастир.

У селі Хорошки можна побачити садибу, котру Ярема побудував для свого таємного радника, завдяки якому він вправно і швидко відновлював полтавські землі. Ім"я радника, на жаль, не збереглося. Це будинок науки. Чому саме тут? Тому що вся ця місцевість була стародавньою обсерваторією. Саме на цьому місці дуже цікаво відстежувати сонце. Це місце ще називають місцем сили.

До осушення боліт все було затоплено водою. В центрі самої долини височіло плато. Це і є зараз село Хорошки. І саме в центрі села побудували садибу.

В цьому будинку так само є багато цікавих історичних цінностей: цвяхи, яким 300 років. Їх спеціально кували під замовлення. Стіни побудовані з цегли, яку клали на спеціальну основу, в котру додавали білок водоплавної птиці. Тому будинок не можливо розібрати. Кладка настільки потужна і щільна, що сама цегла сиплеться, а основа стоїть. Будинок зведений за всіма правилами будівництва. Також він розташований по в напрямку всіх сторін світу.

На сьогодні історія нашого краю тільки відкривається, оскільки все частіше знаходять різні старовинні, часом дивні, речі. На Україні ховається ще дуже багато таємниць.

У селі Хорошки  також проходили зйомки  фільму «Весілля в Малинівці».

Саме з цього спуску їхала повозка в фільмі

Саме з цього спуску їхала повозка в фільмі

https://youtu.be/erlPYxUifJQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#історія культура
live comments feed...