• Головна
  • Опалювальний сезон 2019: коли його чекати лубенцям
12:14, 8 жовтня 2019 р.

Опалювальний сезон 2019: коли його чекати лубенцям

Опалювальний сезон 2019: коли його чекати лубенцям
Що чекає лубенців в період опалювального сезону, а саме, коли він розпочнеться? На ці питання дав відповідь директор ОКВПТГ  "Лубнитеплоенерго" Приймак Дмитро Васильович:
"Опалювальний сезон згідно з чинним законодавством розпочинається за підтвердженням міського голови. Також згідно з чинним визначено, що температура зовнішнього повітря три доби поспіль повинна бути не більше, як 8 градусів.
Станом на 06.10.19 року добова температура скала в середньому 7,4 градуса.
Але при цьому на середу 09.10.19 р., згідно з прогнозом погоди, температура повітря зросте.
Відтак чекаємо, коли міський голова дасть розпорядження.
Всі котельні підприємства готові до опалювального сезону на 100 відсотків. А житлові будинки на 90 відсотків заповнені водою. За день - два з представниками будинків і ЖЕКу приготуємося в повному обсязі, і будемо зможемо подавати тепло.
Щодо лікарень, як тільки буде розпорядження — одразу ж подаємо тепло." 
За словами заступника міського голови Діденка Олександра Григоровича, опалювальний період почнеться тільки при середній температурі менше 8 градусів, але не раніше 16 жовтня. Оскільки до цього дня всі пільги субсидій не відшкодовуються. Відповідно, оплата за опалення стовідсотково ляже на плечі споживачів, які користуються цими пільгами.
 Котельня для садків, шкіл, лікарень та житлових будинків - одна на всіх, тобто опалювальний сезон розпочнеться одночасно.
Тож орієнтовно тепло в приміщеннях лубенців з"явиться з 16 жовтня. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалювальний сезон лубни
live comments feed...