20:12, 13 жовтня 2019 р.

"ЛУБНИ" ГРАЛИ ПРОТИ «ІНВАСПОРТА»

"ЛУБНИ"  ГРАЛИ ПРОТИ «ІНВАСПОРТА»

«Інваспорт» (Полтава) – ФК «Лубни» 3:0 (0:0).
Чемпіонат області. Вища ліга. 17тур. 12 жовтня. Полтава. Стадіон «Динамо». + 16С. 56 глядачів. Юнаки: 0:2.
Судді: С. Єрохов, В. Тенах, О. Троян (усі – Полтава). Спостерігач арбітрів: О. Кострицький (Полтава).
«Інваспорт»: Українець (Кусковальський, 82), Причина, Воробей, Войченко, Доценко, Собченко (Мухін, 78), Стрійський (Шалва, 82), Оленич, Статівка (Водолага, 78), Кебенко (Калініченко, 63), Нийє (Верещака, 79). Тренер: О. Верещака.
«Лубни»: Ступак, Голуб (Отченашенко, 52), Семака, Величко, Шоха, Сірий, Петренко, Богомолов (Пахар, 84), Бабенко, Бісултанов (Якименко, 62), Ліхтанський. Тренер: А. Гришанович.
Голи: Нийє (54), Оленич (67, 90+4).

Спочатку на поле вийшли юнацькі склади команд, де продовжили серію перемог підопічні лубенського тренера Олександра Сердюка – 2:0 на їх користь. Переможні голи провели засульчанин Денис Йорган і Владислав Варченко з Вовчика, який на сьогодні з 18 забитими м’ячами є кращим бомбардиром області. Далі був матч дорослих складів команд, де лубенцям протистояла зіграна і збалансована дефлімпійська збірна команда України, переможець Дефлімпійських ігор і чемпіон Європи. Перший тайм гості трималися і, навіть, могли відкрити рахунок: після подачі Богдана Ліхтанського з правого флангу м’яч влучив у потилицю Рустама Бісултанова, запалив «свічку» і прилетів до рук голкіпера господарів Дмитра Українця. На 19-й хвилині Ростислав Голуб віддав під удар Богдану Ліхтанському і «десятка» «Лубен» пробивав сильно і небезпечно, але м’яч зрикошетив від захисника і полетів на кутовий. У другому таймі домінування «Інваспорта» почало виливатися у голи: м’ячі забивали Абдула Ніийє, і два Олексій Оленич (другий гол у доданий час). Потрібна зазначити, що полтавський суддя ще у першому таймі не побачив чотири рази «гру рукою» гравців господарів поля, а лубенцям показав три «гірчичники»…
Результати інших матчів 17 туру (в дужках - юнаки): "Олімпія" (Савинці) - ФК "Кобеляки" 2:0 (7:0), СК "Полтава" - ФК "Великі Кринки" 5:1 (+:-), "Колос" (Великі Сорочинці) - "Дружба" (Очеретувате) 2:0 (2:4). За тур до завершення обласного чемпіонату савинська "Олімпія" з Миргородщини і з лубенським тренером Олександром Куликом оформила чемпіонське звання, з чим ми її і вітаємо! А лубенським юнакам (тренер Олександр Сердюк) в останньому турі залишається зіграти хоча б внічию з "Дружбою" (Очеретувате) Семенівського району щоб стати чемпіонами області. Але, подейкують, що буде якийсь юнацький турнір, де візьмуть участь і лідери першої ліги. Чепуха і все тут!...
Останній матч чемпіонату області ФК «Лубни» зіграє на стадіоні «Центральний» 19 жовтня (субота) проти «Дружби» (Очеретувате) Семенівського району.
Початок поєдинків: 13.00 (юнаки) і 15.00 (дорослі).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію