12:33, 14 жовтня 2019 р.

Все про поцілунки

Все про поцілунки

З 1981 року дослідженням природи поцілунку займається Усесвітній комітет охорони здоров’я при ООН. Приємна робота, чи не так? А наукова назва процесу поцілунку — філематологія.

Що може змусити серце перекачувати щохвилини на один літр крові більше звичайного? Надати руху 28 м’язів тіла одночасно й миттєво підвищити артеріальний тиск? Спровокувати викид адреналіну, а також спалити дюжину калорій? Ранкова пробіжка, здача іспиту, побілка стель? Не вгадали: поцілунок!

Американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти поставив рекорд по кількості поцілованих за одиницю часу. Під час фестивалю, що проходив в його штаті, за 8 годин він поцілував 8001 людину. Знайшлася ж така кількість охочих!

Перший поцілунок в кіно відобразили в 1886 році. 30-секундний фільм Томаса Едісона так і називався "Поцілунок".

Невинний поцілунок «чмок-чмок» спалює 5 калорій. Збільшивши інтенсивність цілування, ви можете спалити до 30 калорій за один поцілунок. Для порівняння: хвилина швидкої ходьби спалює всього 4-5 калорій!

Під час поцілунку від однієї людини іншій передається 278 різних культур бактерій. На щастя, 95 відсотків з них не представляють небезпеки.

Цілуючись, ми обмінюємося 9 мг води, 0,7 г альбуміну, 0,18 г органічних речовин, 0,7 мг жирів й 0,45 мг солі!

Кожен десятий хлопець починає цілуватися «по-справжньому», ще не досягнувши 10-річного віку. До чотирнадцятирічного віку вже 50 відсотків людей обох статей знають, що таке "цілуватися взасос".

Чинники, що вбивають у жінок бажання цілуватися: на першому місці — поганий запах з рота, на другому місці — запах поту, на третьому — коротке підборіддя у чоловіка.

Чверть опитаних дівчат у віці 15-24 років призналися, що заради одного-єдиного поцілунку свого кумира вони з радістю погодилися б цілий рік гладити його сорочки.

В середньому жінка цілує 7-9 чоловіків, перш ніж одружиться.

Дехто з жінок стверджує, що досягає оргазму від поцілунків. Цей феномен зустрічається приблизно в 1-2% представниць слабкої статі.

Зі всіх тварин поцілунок шимпанзе найбільш схожий на людський. Так само цілуються в губи собаки, коні і канадські дикобрази.

В середні віки в Італії чоловік, що поцілував дівчину на людях, повинен був обов’язково на ній одружуватися. У місті Неаполь закони були найжорстокішими: поцілувавшись на вулиці, можна було загриміти у в’язницю, а то і зовсім позбутися життя, якщо це відбулося на очах високої духовної особи.

У 1979 році Девід Боуї винайшов апарат «ліпограф», який знімав відбиток губ для ідентифікації особи. Після цього в Америці провели аукціон «ліпограм» відомих людей. Всі виручені кошти, що склали 16 тисяч доларів, пішли до фонду захисту дітей. На цьому аукціоні один відбиток губ Міка Джаггера був проданий за 1600 доларів. На жаль, «ліпограф» так і не увійшов до вживання в криміналістиці.

lips_cserinyali.jpg

lips_cserinyali.jpg

У Японії вважається дуже непристойним цілуватися при свідках. Саме з цієї причини ви майже ніколи не побачите поцілунку в японському фільмі. Те, що у всьому світі називається "японським" поцілуємо, виконується так: встаньте на відстані одного кроку один від одного, нахиліться вперед і, витягнувши губи, доторкніться ними губ партнера. Рот не відкривати!

Ескімоси, Полінезійці не цілують один одного в рот. Вони труться носами. Спробуйте! Це дуже приємно.

В середньому людина за все життя витрачає на поцілунки 2 тижні.

Африканці виражають пошану до вождя, цілуючи землю, по якій він ходив.

Більше всього поцілунків — 127 — у фільмі «Дон Жуан» 1927 року. Всі ці поцілунки отримали від Джона Беррімора дві актриси: Мері Астор і Естелль Тейлор.

За підрахунками журналу Scientific American, більше всього поцілунків трапляється в день Святого Валентина, при цьому 65 відсотків тих, що цілуються нахиляють голову управо.

В давнину в Англії існував такий звичай: під час ярмарків жінки брали яблуко, встромляли в нього гвоздику і пропонували яблуко тому, з ким хотіли поцілуватися. Чоловік повинен був вийняти гвоздику, розжувати її, а потім поцілувати жінку. Він не мав права відмовитися.

Актриса Джуліана Мур якось сказала, що на зйомках цілувати актрис приємніше, ніж акторів. «Коли вам потрібно поцілувати чоловіка, ви готуєтеся до того, що ця людина може пахнути не дуже приємно. А жінки завжди приємно пахнуть, і вони такі м’які!»

Актриса Анджелінa Джолі — знаменитість, яку за статистикою мріють поцілувати багато американців. Серед чоловіків це Бред Пітт.

Справжній пристрасний поцілунок викликає в мозку ті ж хімічні реакції, що стрибки з парашутом і стрілянина з пістолета.

Поцілунок достатньої тривалості набагато кращий, ніж жувальна гумка, нормалізує кислотність в порожнині рота. Цілуючись кожного разу після їжі, ви значно знижуєте ризик виникнення карієсу.

Вважається, що початок поцілунку був покладений приблизно в 3000 р. до н.е., коли люди, поклоняючись богам, посилали їм поцілунки.

У Древньому Римі в знак вітання цілували не тільки друзів і членів родини, але і торговців і просто перехожих.

Цікава історія виникнення звичаю ставити хрестики для позначення поцілунків наприкінці листа. Люди середньовіччя в масі свого минулого неписьменні, тому, підписуючи договір, наприклад про купівлю-продаж землі або іншого товару, вони просто ставили хрест замість свого імені і цілували його в знак щирості своїх намірів.

Поцілунок викликає значне збільшення пульсу (до 110-120 ударів у хвилину у чоловіків і до 180 у жінок). А це приводить до поліпшення кровообігу, перекачуванню додаткового літра крові. Клітини при цьому отримують додаткову кількість кисню, а життєвий тонус підвищується.

За допомогою довгого поцілунку можна позбутися гикавки.

При французькому поцілунку працюють близько 30 м’язів, з них 12 відповідають за рухи губ і 11 – язика.

Найтриваліший поцілунок, занесений в Книгу рекордів Гіннесса, тривав 17 днів 10 годин і 30 хвилин. Переможці загриміли в лікарню з виснаженням організму. Після виписки їх шляхи розійшлися і більше не перетиналися.

15% жінок готові кинути чоловіка тільки через те, що він погано цілується. Особливу відразу жінкам вселяють млява мова і слабка лицьова мускулатура.

Опитування показали, що чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять.

Подекуди поцілунки вважаються злочином. У американському штаті Індіана до цього часу є закон, за яким «чоловікові з вусами забороняється цілувати людську істоту». У штаті Коннектикут в неділю заборонено цілувати дружину. А в містечку Седар Рапіді, штат Айова, шериф може забрати в ділянку будь-якого, хто поцілує незнайому людину.

lips500.jpg

lips500.jpg

ЖІНОЧІ Й ЧОЛОВІЧІ ДУМКИ ПІД ЧАС ПОЦІЛУНКУ

Виявляється, коли закохані цілуються, він думає про секс, а вона – про те, як довго триватимуть ці стосунки.

Згідно з даними дослідження американських учених, присвяченого поцілунку, більшість чоловіків готові зайнятися сексом з жінкою, не цілуючи її, і лише 15% жінок згодні обходитися без поцілунків.

Крім того, представниці прекрасної статі вважають за краще відмовляти в поцілунку, якщо розуміють, що чоловік при цьому думає тільки про секс.

Як з’ясували дослідники з Нью-Йоркського державного університету, опитавши 1041 особу, жінки сприймають поцілунок як засіб створення зв’язків.

При цьому чоловіки вдвічі частіше, ніж жінки, готові зайнятися сексом, навіть якщо з’ясовують, що партнерка не вміє цілуватися.

Жінки ж, навпаки, вважають, що чоловік, який не вміє цілуватися, може зіпсувати побачення, і надають особливого значення стану зубів партнера.

НАЙКРАЩІ ЛІКИ — ПОЦІЛУНОК!

Якщо ви любите цілуватися, вам не загрожують ні стреси, ні тим паче — хвороби. Закохані це знають напевне, а віднедавна їхню певність підтвердили й учені. Фахівці Монреальського університету, що в Канаді, переконливо довели, що пристрасний поцілунок, сповнений любові, перешкоджає утворенню гормонів стресу й тривоги. А медики-практики іноді навіть наполегливо рекомендують своїм пацієнтам, котрі страждають від високого тиску й цукрового діабету, частіше цілуватися.

Канадських колег підтримали німці: вони теж радять долати больовий синдром... поцілунками. Згадаймо, в дитинстві саме так заспокоювали біль наші матусі, й порадіймо, що цілюща сила поцілунку відтепер підтверджена наукою.

Ще одна гарна новина: дослідження американських науковців засвідчили, що від поцілунку навіть зморшки на обличчі розгладжуються й пришвидшується обмін речовин, тобто відбувається таке бажане для багатьох схуднення. Дослідники підрахували, що під час поцілунку спалюється 3,8 кілокалорії і задіяно близько 40 лицьових м’язів. Тож якщо хочете бути здоровими і красивими — цілуйтеся!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поцілунки користь цікаві факти
live comments feed...