• Головна
  • Лубенський шкірно-венерологічний диспансер реорганізують
13:47, 16 жовтня 2019 р.

Лубенський шкірно-венерологічний диспансер реорганізують

Лубенський шкірно-венерологічний диспансер реорганізують
На останній сесії Полтавської обласної ради було розглянуто питання щодо двох лубенських медичних закладів: дитячого протитуберкольозного санаторію та шкірно - венерологічного диспансеру. Обидві структури стануть комунальною власністю Полтави.
За словами депутата обласної ради, члена комісії з охороні здоров'я Сиченка О.В., обласне керівництво розглянуло це питання мотивуючи тим, що фінансування  зменшене, тому раціонально буде прийняти таке рішення. А саме, шкірно- венерологічний диспансер втрачає право юридичної особи і стає полтавською обласною філією замість лубенської.
Наразі змінилося керівництво диспансеру. Геннадій Васильович Маковський залишив посаду начальника із власних особистих причин, як він пояснив. Натомість прийняла повноваження Русіна Галина Василівна, яка розповіла, що має надію на покращення. Зі слів Галини Василівни, заклад і так був підпорядкований до області, тобто до міського бюджету не відносився. У час  реорганізації і пілотних проектів, депутати вбачають більш доцільним шлях підпорядкування області.
На запитання, чи позитивно вплине така зміна на роботу диспансеру, Галина Василівна відповіла:
- "Зміни в медичній реформі вже відчутні. В Полтавській області все знаходиться в пілотному проекті. Все ще, звісно, не на тому рівні допомоги, не на тому рівні реорганізації, на якому б хотілося і бачиться в ідеалі. Проте, при взаєморозумінні керівників і людей, взаємній роботі зміни будуть на краще".
З офіційними документами можна ознайомитися за посиланням:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров"я реорганізація шкірно-венерологічний диспансер
live comments feed...