• Головна
  • Техніка правопівкульного малювання
14:08, 18 жовтня 2019 р.

Техніка правопівкульного малювання

Техніка правопівкульного малювання

Правопівкульне малювання - це техніка малювання з психологічним впливом правої півкулі мозку. Людина, яка буде малювати в цій техніці,  має вплив відразу через трьох «помічників». Що це означає? Якщо ви малюєте з фахівцем - психологом - це буде перший помічник, наступний - це матеріал, на який ви відтворюйте свій малюнок. Наприклад, це буде папір. Третій  помічник (виведення з вашого внутрішнього стану в зовнішній) - це фарби та пензлі, або ваші руки. Залежно від того, якими інструментами ви користуєтеся.

Кожен помічник грає свою важливу роль. Спеціаліст допомагає вашій подорожі по підсвідомості. Психологи можуть працювати з правопівкульним малюванням так само за допомогою деяких інструментів. Наприклад, метафоричних асоціативних карт, які дуже допомагають у подоланні страхів і розкритті творчого потенціалу. Що дуже необхідно для якісного ефекту  своїх художніх здібностей. Приклади можуть різні: стереотипні страхи, закладені програмами дитинства, школи і шаблонного мислення, заснованого на лівопівкульному вихованні та логіці. Це такі думки: "Я не вмію малювати!» або »У мене ніколи не вийде так красиво!». Страх чистого білого аркуша - страх почати взагалі, бо вже  закладена стереотипна програма - навіщо починати, все одно не вийде".

Техніка правопівкульного малювання, фото-1

Через це люди можуть захоплюватися творами мистецтва, думаючи, що це дар або талант, і тільки великі художники вміють малювати так. А насправді потрібно всього 5% таланту і 95% техніки та старанності, і найголовніше - відсутність страху. Правопівкульне малювання - це техніка вивільнення своїх емоцій, і чим більше психологічних травм, комплексів, стереотипів, проблемного мислення, низької самооцінки, тим імовірніше, що людина буде приховувати свою креативність і вміння абстрактно творити.

Тому саме в правопівкульному малюванні ми не можемо нічого контролювати, цей творчий потік пов'язаний з нашим вищим "Я", з нашою підсвідомістю, яка допомагає вивільнити всі внутрішні емоції на поверхню через папір, полотно тощо.
Стереотипно так само думати, що правопівкульне малювання обмежене в матеріалах. Це може бути що завгодно, аж до малювання тканинами та намистинами, як приклад.
Матеріал - це ваш творчий політ фантазії. І чим більше вибору, тим імовірніше отримати дійсно неповторний шедевр, який розкриє вашу індивідуальність. Адже правопівкульне малювання - техніка, яка одночасно створює результат творчості і зцілює душу,  очищає тіло, розум, емоції, нейтралізує страхи, знімає блоки негативних програм та установок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров"я психологія правопівкульне малювання
live comments feed...