• Головна
  • Радянські звички наших людей в побуті, які дивують іноземців
11:26, 21 жовтня 2019 р.

Радянські звички наших людей в побуті, які дивують іноземців

Радянські звички наших людей в побуті, які дивують іноземців

Дуже багато звичок у людей родом з СРСР збереглися до цього часу. І зараз, подорожуючи в інші країни, наші люди не припиняють вражати іноземців. 
Їсти все з хлібом.
Один італієць розповідав, як його немолоді друзі з пострадянської країни постійно вражали його тим, що вимагали хліб до будь-якої страви. Не важливо, їли вони макарони або равіолі, їм до всього потрібен був хліб. Все, звичайно, родом із радянського дитинства, коли просто було так заведено: всіх вчили, що гаряче треба їсти з хлібом. Відучитися можна, але багато хто навіть і не задумується про це, чим вражає європейців.

Лагодити все самостійно.
Ще одна особливість людей, які виросли в СРСР, яка дивує американців здатність робити все самостійно. У США ніхто не лагодить кран або світло сам, для цього викликається спеціальна служба. Коли американці зіткнулися з тим, що полагодити якусь поломку з проводкою або з бачком унітазу в нас може  навіть звичайна домогосподарка, то були здивовані. В СРСР же таке було в порядку норми, багато чому вчили ще в школі, а чомусь вчитися змушувало життя.

Готувати багато про запас.
Кількість готових страв в будинку нашої простої людини дивує багатьох гостей з Європи та, в основному, США. Зрозуміло, що є неодружені парубкита дівчата, які харчуються одним салатом в день. Але все-таки середньостатистична сім'я, яка готує набагато більше, ніж така ж сім'я за кордоном. У нас буде і суп, і млинці, і салатик який-небудь, а ще на поготові завжди варення, соління і просто нарізка м'яса, сиру, овочів. Шведський стіл, не менше. І все це регулярно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СРСР українці звички побут
live comments feed...