• Головна
  • Індійці найкраще висипляються
08:53, 22 жовтня 2019 р.

Індійці найкраще висипляються

Індійці найкраще висипляються

Коли йдеться про якість сну, дивним чином Індія виходить на перше місце серед інших країн. Далі за нею йдуть Саудівська Аравія і Китай. Це ті країни, де люди сплять краще всього. Про це говорять результати онлайн-опитування зробленого KJT Group від імені Philips. Воно було проведене серед 11 006 респондентів 12 країн віком від 18 років і старше. Його результати показали, що приблизно 62% дорослих людей світу вважають, що погано сплять. Найгірші показники показали Південна Корея і Японія.

В середньому дорослі сплять усього 6.8 годин за добу у будні дні, і 7.8 годин – у вихідні. Замість того, щоб спати рекомендовані 8 годин кожної ночі, 63% дорослих сплять довше у вихідні, щоб наздогнати недосип серед тижня.

Більше 4 з 10 говорять, що їхній сон погіршився протягом останніх 5 років. В той же час 26% сказали, що їхній сон поліпшився, а 31%, що не змінився. Країни з самим високими показниками занепокоєння і стресу, що впливають на сон – це Канада (63%) і Сингапур (61%), про це говориться у «Philips Global Sleep Survey» 2019.

Фактори способу життя є вирішальними факторами. коли мова йде про сон людини. П’ять основних причин того, чому у людей поганий сон це:

  • тривоги і стрес – 54%
  • умови сну – 40%
  • графік роботи або навчання – 37%
  • розваги – 36%
  • стан здоров’я – 32%

Нарешті сон визнано ключовим фактором загального здоров’я і благополуччя людини. Нестача лише однієї чи двох годин сну за ніч можуть мати такий же вплив на рухову і когнітивну функції організму, як і бездіяльність цілий день, або, навіть, і два.

“Але на жаль, дорослі по всьому світі стикаються з різними факторами здоров’я і способу життя, що можуть заважати їм висипатися вночі”, – говориться в опитуванні.

Серед жінок, що живуть з чоловіком або партнером партнером який хропить 35% сплять з ним в одному ліжку лише час-від-часу, або дуже рідко. 60% відчувають денну сонливість. 67% повідомили, що зазвичай посипаються серед ночі хоча б один раз. Найчастіше сплять з домашніми тваринами у одному ліжку в Індії (36%) і США (30%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сон причини безсоння як виспатися
live comments feed...