• Головна
  • Що не можна робити батькам при дітях?
10:42, 24 жовтня 2019 р.

Що не можна робити батькам при дітях?

Що не можна робити батькам при дітях?


Діти постійно ростуть, а от батьки іноді за цим ростом не встигають. Ось і виходить, що дитина вже виросла, а все так же спить з батьками, бачить як вони перевдягаються. З одного боку, батьки думають, що це природно, з іншого боку, психологи пропонують більш уважно ставиться до таких аспектів. Насправді психіка змінюється, і багато речей для дитини можуть виявитися травматичними.
Дізнаємося думку фахівців з даного питання.

Насправді дуже часто відбуваються ситуації, коли мама спить з сином в одному ліжку до 15 років. Здавалося б, справа кожного, де вкласти спати своїх дітей. Але насправді це питання щастя і добробуту вашої дитини. У ситуації, коли мама з сином спить в одному ліжку, може привести до того, що син одного разу виявиться серед людей з нетрадиційною орієнтацією.

Річ у тому, що швидше за все у хлопчика може статися ідентифікація з матір'ю, і він буде усвідомлювати себе жінкою, в той час, як зовні буде чоловіком. Тому найкраще відучувати дитину спати разом з батьками краще в 4 роки. Поступово перекладайте малюка у своє ліжечко, нехай він і буде деякий час чинити опір. Насправді у дитини повинна бути своя особиста територія і під час сну теж.

Взагалі найкраще, що ви можете запропонувати своїй дитині, це окрему кімнату або частину наявної. Віддайте в його володіння повністю цю частину квартири. Поясніть і скажіть, що тепер він тут головний, це його місце, де він може все робити за своїм вибором і тримати в порядку.

Якщо йде протест, допоможіть дитині поступово облаштувати своє місце, щоб воно вже здавалося йому рідним. У такому випадку  не думайте протестувати, якщо щось не сподобається, він тепер там господарює. А в ліжечко можете його укласти і посидіти якийсь час, а потім піти. Або просто почекати поки дитина засне.

Ходити в голому вигляді перед дитиною так само не рекомендується. Хлопчик не повинен бачити маму без одягу, так само, як і дівчинка тата в трусах або зовсім без них. На жаль, як би батькам не було це зручно, у дитини порушується чуттєве сприйняття навколишнього світу.
Це стосується і питань сексуального становлення, симпатії і потягу до протилежної статі. Якщо в сім'ї є подібна культура, то багатьох труднощів у дорослому житті дитина може і не пізнати. Насправді ці питання дуже тонкі, і краще завжди замислюватися перш, ніж приймати рішення пройтися по квартирі без одягу або продемонструвати свої сексуальні навички.

Дитина повинна відчувати повагу до своєї особистості. Самі поставте себе на місце дитини, що б ви відчували, якби ваші батьки дозволили собі подібне.

Якщо ж у вашій родині це вважалося нормальним, тоді зверніть увагу на своє життя, чи немає яких-небудь ускладнень або не було раніше. Саме їх ви могли б уникнути, якби ваші батьки тримали рамки пристойності.

Як це не банально звучить, але останнім часом батьки допускають все більшу розкутість у поведінці. А це є негативною передумовою для розвитку майбутнього покоління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитина розвиток правильне виховання правила для батьків
live comments feed...