12:08, 31 жовтня 2019 р.

Гімнастика фараонів

Гімнастика фараонів

У цій статті ви дізнаєтеся кілька вправ, що пробуджуюють і стимулюють, які можна виконувати не встаючи з ліжка, а також вони допоможуть вам почувати себе бадьоро протягом усього дня.

Комплекс постільної гімнастики, розроблений єгипетськими жерцями спеціально для фараонів, який допоможе швидше прокинутися і впевнено зустріти майбутній трудовий день.

Масаж пальців рук
Розтирання чола долонями
Розтирання вушних раковин
Масаж скроневих западин
масаж очей
Масаж литкових м'язів
Вправа «Розтяжка»
Масаж долонями потиличної області голови
масаж живота
Підйом на носочках
Масаж пальців рук

Відразу після пробудження сильно розтерти долоні та виконати масаж пальців рук: трьома пальцями однієї руки (великим, вказівним і середнім) масажувати кожен палець іншої руки в напрямку від нігтя до кисті (рис. 1).

Внаслідок наявності рефлекторного зв'язку шкірних рецепторів кисті з внутрішніми органами, масаж пальців стимулює їх функції: великого пальця - функцію бронхолегеневої системи, вказівного - шлунково-кишкового, тракту і пом'якшує стресові реакції, середнього пальця - покращує регуляцію судинного тонусу, безіменного пальця - стимулює фізичну та розумову працездатність, мізинця - стимулює серцеву діяльність і нормалізує ритм серця.
рис. 1
Розтирання чола долонями

Праву долоню покладіть на чоло, на неї зверху покладіть ліву долоню і масажуйте лоб вліво-вправо над бровами по 20 раз (рис. 2).
Збільшує циркуляцію крові, зменшує головний біль.
рис.2
Розтирання вушних раковин

Візьміть великим і вказівним пальцями вушні раковини і різко зволікайте зверху вниз 20-30 разів (рис. 3).

Збільшує кровотік в області середнього вуха, запобігає атрофію слухового нерва і шум у вухах.
рис.3
Масаж скроневих западин

Кисті стисніть в кулак і масажуйте ними скроневі западини круговими рухами за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки по 20 раз (рис. 4).
Підсилює кровообіг, знімає головний біль.
рис.4
Масаж очей

Подушечками великих пальців круговими рухами масажуйте очні яблука м'яким натисканням по 20 разів в кожну сторону (рис. 5).

Покращує дренажну функцію очі, очищає його оболонку (кон'юнктиву), покращує кровотік і оберігає від катаракти і глаукоми.
рис.5
Масаж литкових м'язів

По черзі згинаючи-розгинаючи ноги в колінних суглобах, кистями рук сильно пропрасувати литкові м'язи в напрямку від пальців стопи до колінного суглоба (рис. 6). Знімає застійні явища, покращує кровотік.

рис.6
Вправа «Розтяжка»
Лежачи на спині, на жорсткому ліжку або на підлозі на килимку, руки покласти за голову і тягнути їх назад, а прямі ноги максимально витягати вперед, носочками намагаючись як би дістати невидиму планку, увагу сконцентрувати на поперековому відділі хребта (рис. 7). Розтягнуту позу постаратися утримати протягом 15-30 с. Вправу повторити два-три рази. Розтягує тіла хребців, профілактика больового синдрому остеохондрозу.
Масаж долонями потиличної області голови.

Сісти на ліжку, ноги опустити на підлогу. Кисті скласти «в замок», і круговими рухами щільно масажувати потилицю за годинниковою стрілкою і в протилежному напрямку по 20-30 разів в кожну сторону (рис. 8). Потім долоні прикласти до скронь і кінчиками пальців ритмічно бив по потилиці 20-30 с. Покращує кровотік і лімфоток головного мозку, профілактика атеросклерозу судин голови.
Гімнастика фараонів, фото-1

рис.7
Масаж живота

Випийте пів склянки води і, лежачи на спині, кулаком правої руки, зверху для посилення натискаючи на нього лівою кистю, масажуйте кишківник по колу, спочатку проти годинникової стрілки, а потім в протилежному напрямку по 20-30 разів в кожну сторону (рис. 8).

Після чого виконайте черевне дихання, натискаючи на живіт зверху складеними разом долонями по 4-5 циклів з відпочинком в 10-15 с, повторити три-чотири рази.

Стимулює функцію кишківника і печінки, профілактика запорів.
рис.8
Підйом на носочках

І останнє, в положенні стоячи на колючому пластмасовому килимку з голками, підйом на носочках - 10-20-30 раз, після чого стопи та рефлекторні точки на них горять «синім полум'ям», і від сну не залишається і сліду.(рис.9)
Гімнастика фараонів, фото-2

рис.9 
Так завершується ранковий комплекс гімнастики, яка будить і стимулює, розробленої півтори тисячі років до Різдва Христового єгипетськими жерцями для керівничої еліти - фараонів і їх найближчого оточення. Виявляється, те, що було відомо нашим предкам понад три тисячі роки тому, може принести відчутну користь і в наше електронне століття супертехнологій. І мабуть, не такі вже вони були «глухі» дикуни, якщо винайшли цю саму «постільну гімнастику» і спорудили єгипетські піраміди на основі точних знань астрономії та математики. Скажімо ж їм за цю фізкультурну «новинку» наше цивілізоване «спасибі».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров"я фізичні вправи гімнастика фараонів
live comments feed...