Цікаві факти про чоловіків

Дослідження показують, що чоловіки закохуються вже після 3-го побачення, а жінки - тільки після 14-го.

Алкоголь знижує рівень тестостерону у чоловіків, але піднімає його у жінок.

Чарівність сильної статі розвинена слабше, саме тому чоловіки обирають свою майбутню дружину по зовнішності.

Навіть сильно люблячи та цінуючи жінку, чоловік може не говорити «я тебе люблю» роками. Просто навіть не розуміючи, навіщо потрібно говорити про це так часто.

Чоловіки дуже забудькуваті (тому так багато повторів у футбольних трансляціях) на відміну від жінок, які пам'ятають і те, що треба вже забути.

Майже всі представники сильної статі ненавидять займатися покупками. Вони радше готові зробити фізичну роботу, але тільки не ходити годинами по магазинах і ринках.

Якщо чоловік обіцяє вам подзвонити, і не дзвонить, це не означає що він зараз з іншою, та він просто забув вам подзвонити, загравшись в карти або попиваючи пиво з друзями. І це не означає що карти або друзі дорожче вас, ну просто такі вони чоловіки.

Чоловіки вважають за краще проводити час у компанії, випиваючи келих пива або вирішуючи якісь справи, оскільки у них добре розвинене стадне почуття. Жінки ж по натурі більш індивідуальні особистості, і збираються лише тоді, коли хочуть обговорити якісь цікаві новини.

Досить поширеним є рядок з відомої радянської пісні, в якій йшлося про те, що на 10 дівчат припадає 9 хлопців. Насправді подібне твердження не діє відносно вікової групи 20-30 років. Тут спостерігається співвідношення вільних жінок до вільних чоловіків 10 до 12.

Чоловіки люблять брати номери телефонів у жінок які їх зацікавили, але водночас не люблять давати свій. Звідси й бере коріння поширена фраза «Я тобі подзвоню».

Чоловічий зір активно реагує на рухомі предмети. Тому шанс того, що він зверне увагу на дівчину яка сидить  біля барної стійки дуже низький.

Майже 30% хлопців зберігають номери телефонів своїх «колишніх» - раптом, стане в пригоді.

Майже 25% чоловіків будуть брехати своїм коханим, аби не заподіяти їм болю.

Танцівниці, моделі, стюардеси - найсексуальніші, на думку чоловіків, жіночі професії.

Зовнішня привабливість значить набагато більше для чоловіків, ніж сексуальні форми тіла і фігури.

Чоловік не усвідомлюючи того сам намагається привернути до себе увагу жінок, тримаючись великими пальцями рук за власний ремінь або передній край джинсів.

Робоча обстановка, університет, школа, кафе, клуби, друзі друзів - на думку чоловіків, це найкращі місця для зав'язування відносин.

Чоловіки, що стежать за своїм тілом, непостійні у відносинах.

Майже 60% чоловіків перед першим побаченням змінюють білизну у своєму ліжку - про всяк випадок.

При знайомстві з новим чоловіком, якщо він щось відчує після вашої зустрічі, то, як правило, протягом наступних 3-х днів він обов'язково подзвонить.

Переважна більшість чоловіків радше подзвонять, ніж напишуть sms або вишлють e-mail.

Більшість парубків до 27 років живуть у батьківському домі.

40% чоловіків з холодком ставляться до того, що жінка виступає ініціатором у знайомстві

Парадокс, але факт: чоловікам подобається, коли жінки з ними не погоджуються і відстоюють свою власну точку зору!

Непередбачуваність вчинків хлопця прямо залежить від його віку, адже остаточне формування ділянок мозку, що безпосередньо відповідають за імпульсивність, відбувається ближче до 25 років.

Якщо на першому побаченні дівчина відчуває себе впевнено і спокійно, 75% хлопців хотіли б з нею побачитися ще раз.

Татуювання, пірсинг, яскравий одяг та інші елементи самовираження більше притаманні для неодружених чоловіків.

Організм активних вболівальників під час перегляду спортивної події виробляє набагато більше адреналіну, ніж зазвичай.

Абсолютно будь яке заняття, яке вимагає від чоловіка підвищеної концентрації уваги і зусиль, в той же самий час змушує його не звертати увагу на що-небудь навколо нього. Навіть на дівчат.

Гола дівчина є для чоловіків менш збудливою, ніж напівоголена

Більшість чоловіків «за» перше спілкування по телефону з дівчиною, тривалість якого не перевищує 10 хвилин.

Якщо у чоловіка в будинку присутня величезна кількість свічок, цілком очевидно, що він романтик.

Чоловік запрошує даму серця щось випити - це явна ознака того, що він сподівається на цікаве продовження вечора.

Більшість чоловіків платить за даму в ресторані, проте мало хто при цьому робить це щиро.

Чоловікам подобається, коли на першому побаченні жінки  не роблять  "меганавантаження" на їх  гаманець.

Якщо чоловіки відчувають, що дами оцінять їх щедрість, вони обов'язково її проявлять.

Чоловіки люблять розмовляти про своїх колишніх пасій і про власну фінансову свободу.

75% закоренілих холостяків зізнаються, що хотіли б знайти свою 2-у половинку.

Розлучені чоловіки швидше вступають у новий шлюб, ніж колишні дружини. Річ у тому, що вони важко переносять самотність.

http://tut-cikavo.com/

чоловіки риси характеру особливості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
Повідомлення із засідання комісії ТЕБ та НС, яке відбулося 17 вересня у міськвиконкомі: «За словами медиків, присутніх на засіданні комісії, ситуація із захворюванням на COVID-19 носить загрозливий характер. Кількість тих, хто має вже підтверджений діагноз та тих, хто має підозру на захворювання невпинно ростє. Вже зараз, станом на 17 вересня, в інфекційному відділенні перебуває 31 особа, ще 19 лікуються амбулаторно. Є хворі з досить складним перебігом хво...
Суспільство
Лист Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адмістрації № 02.2-18/8042 від 15.09.2020р. З метою забезпечення своєчасного нарахування та виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг з початку опалювального періоду органами соціального захисту населення області наразі проводиться підготовча робота. Просимо звернути увагу на слідуючі питання. Для одержувачів пільг на оплату житлово-комунальних посл...
Суспільство
Сучасні сервіси, що запроваджуються органами державної влади, кожного дня приваблюють все більше користувачів, котрі швидко переконуються у їх перевагах. Особливо позитивні відгуки залишають громадяни, які відчули радість батьківства. «Свідоцтво про народження дитини зараз можна отримати у закладі охорони здоров’я. Кількість батьків, що вже вподобали дану послугу постійно зростає. Так, з початку року на Полтавщині у пологовому будинку перший документ отрим...
Культура
Далекого 988 року за указом київського князя Володимира Святославовича були засновані Лубни, як одна з фортець посульської оборонної лінії для захисту південних кордонів Київської Русі від нападів степових завойовників. З тих пір віки промчалися над сивочолими Лубнами, які наповнювалися славою своїх видатних синів і доньок. Тут Северин Наливайко боровся за волю народу, діяв Лубенський козачий полк на чолі з полковником Зеленським, Раїна Вишневецька у 1619...
Суспільство
Останнім часом всі помітили, наскільки збільшився автомобільний трафік у Лубнах. Особливо вранці, коли виникають навіть автокорки на вулицях міста. Це одна проблема. А інша та, що по місту безперешкодно рухаються транзитні великовагові фури, розбиваючи і без того пошкоджене покриття місцевих магістралей. Торохтять величезними причепами по наших ямах такі авто і все ніби так і потрібно. Нікому із чиновників не спадає чомусь на думку, припинити такий стан ре...
Суспільство
Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України. Згідно з чинним законодавством, на території України забороняється реалізація (відпуск) громадянам неякісних лікарських засобів або таких, термін придатності яких минув, або на які відсутній сертифікат якості, що видається виро...
Пригоди
У місті Лубни, поблизу однієї зі шкіл, чоловік відкрито заволодів мобільним телефоном у малолітнього хлопця. Поліція встановила ймовірного грабіжника. Ним виявився місцевий 34-річний чоловік.  Про це повідомляють в Відділі комунікації поліції Полтавщини. До поліції за допомогою звернулася мати хлопчика. Вона повідомила, що її син пішов до школи, а вже через декілька годин на телефон сина почав відповідати незнайомий. За словами школяра, невідомий чоловік п...
Суспільство
Ось така цікава штукенція працює сьогодні на вулицях міста. Такий собі величезний пилосмок, яким працівники КП "Чисте місто" підбирають опале листя та сміття від бордюрів. Тепер рідше доводиться збирати сміття лопатами, механізація нарешті дійшла і до Лубен! Скоро почнеться справжній листопад, то ж роботи для пилосмока вистачить.
Новини компаній
Відтепер за будівництвом нової об’їзної дороги до Трускавця можна спостерігати в онлайн-режимі. Завдяки новій камері відеоспостереження, яку компанія Qtek встановила у Модричах. 26 серпня стартувало масштабне будівництво нової дороги до Трускавця, яка з’єднуватиме місто-курорт із Дрогобичем та Львовом та замінить існуючу сьогодні, але офіційно перекриту ділянку дороги. На сьогоднішній день завершуються земляні та підготовчі роботи, на об’єкті щоденно працю...