14:12, 9 листопада 2019 р.

Магічна рослина алое

Магічна рослина алое
Алое є однією з найбільш поширених рослин, які вирощують у себе на підвіконнях. Але мало хто замислювався про його чудесні властивості. Деякі фахівці вважають, що алое наділений захисною магічною силою, яка оберігає оселю від негативу і нещасних випадків.
Наприклад, а Африці прийнято вішати над вхідними дверима листя цієї рослини. Вони вважають, що це залучає удачу і відганяє біду.
Що стосується стародавнього Єгипту, то алое вважалося священним. Саме цю рослину подавали як жертовне приношення богам.
У країнах Заходу цю рослину брали як символ любові і вірності.
Як же скористатися магічними властивостями алое сьогодні?
Якщо у вашому будинку постійно трапляється щось погане або хтось із домашніх постійно хворіє - вам просто необхідно придбати цю рослину! Часті неприємності є вірною ознакою слабкого біополя. А алое очищає ваше житло і підсилює ауру.
Щоб захистити свій будинок від злих людей і лихого ока - запозичте традицію в африканців: повісьте висушений лист над вхідними дверима.
Також алое славиться своїми лікувальними властивостями. Ще в давні часи воно застосовувалося для швидкого загоєння ран як протизапальний засіб. Китайці цією рослиною лікувалися від псоріазу та віспи. Що стосується сучасності, то деякі використовують його як засіб від нежитю, застуди, мігрені і безсоння.
Існує міф, що цвітіння алое можна побачити лише раз в сто років. Дійсно, його квітку можна побачити вкрай рідко. Більш того, не в кожному будинку він може зацвісти. Якщо це все-таки відбулося, то сприймайте це як дуже хороший знак.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алое користь здоров"я енергетика
live comments feed...