• Головна
  • Лубенські лісівники працюють над створенням нового лісу
09:51, 15 листопада 2019 р.

Лубенські лісівники працюють над створенням нового лісу

Лубенські лісівники працюють над створенням нового лісу
Лісовідновлення – одне з насущних завдань підприємств системи лісового господарства. З метою збільшення виробництва посадкового матеріалу в Полтавській області діє система лісових розсадників з використанням сіянців з відкритою кореневою системою. Від того, в яій кількості і якої якості буде вирощений посадковий матеріал в цих розсадниках, залежить успіх відтворення лісів. Посадковий матеріал для лісокультурного виробництва й озеленення вирощують в розсадниках.
Цей матеріал широко застосовується в формуванні нових зелених масивів, в оновленні та реконструкції насаджень, при цьому природний ландшафт зберігається максимально.
У нашому районі такий лісовий розсадник знаходиться в селі Терни. Тут саме триває процес посіву насіння різних видів дерев, які згодом оселяться на пустих ділянках після вирубки.
Після заготівлі насіння дуба - жолудів, лісівники, використовуючи кожну погожу днину осені, проводять посів насіння лісових культур.Так на підприємстві продовжуються роботи з висівання насіння дуба звичайного. Для висівання використовується відібране насіння.
Приділяється увага вирощуванню  плодових та декоративних видів дерев та кущів.
Загалом на території лісорозсадника росте значна кількість різних видів сосен, ялин, горіха, берези, дуба, липи, самшиту, туї, юки, малини та багато іншого.
Тому державне підприємство "Полтавське лісове господарство. Лубенське лісництво" запрошує всіх бажаючих придбати за приємними цінами саджанці наявних видів, а разом з тим також відвідати прекрасну зону відпочинку, яка знаходиться на його території. 
Лісорозсадник знаходиться в селі Терни, вулиця Гагаріна,1а.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новий ліс створення посів лісорозсадник Лубенське лісництво саджанці
live comments feed...