• Головна
  • Рік Щура для всіх знаків зодіаку
10:36, 18 листопада 2019 р.

Рік Щура для всіх знаків зодіаку

Рік Щура для всіх знаків зодіаку

Незважаючи на те, що 2019 рік ще не закінчився, багато хто вже замислюються про те, як зустрічати наступний.  Людям, що захоплюються астрологією, буде цікаво дізнатися, чий рік зодіаку 2020. Знаючи це, буде легше спланувати його зустріч, правильно підібравши інтер'єр, вбрання і частування.  Але найцікавіше дізнатися наперед, що готує новий рік, що чекає кожен з знаків зодіаку в 2020 році.

 Загальна характеристика року

 В першу чергу слід з'ясувати, рік якої тварини буде 2020. Це буде рік Щура, який відрізняється рішучістю, значними інтелектуальними здібностями, завзятістю і відмінною інтуїцією.  Володіючи такими якостями, легко домогтися високих результатів, як в професійному плані, так і в особистому житті.  Щур - сильна і мудра тварина, але іноді буває хитрою.  Це допомагає їй перемогти суперників і обвести навколо пальця ворогів.

 В цілому 2020 рік є стабільно успішним для всіх знаків зодіаку.  Багатьох чекають зміни в житті, які дозволять поліпшити або матеріальне становище, або допоможуть домогтися щастя в особистому, сімейному житті.  Позитивна енергія, яку несе з собою цей рік, буде сприяти швидкому вирішенню конфліктних ситуацій і непорозумінь.  Багатьом вдасться зміцнити або створити сімейні узи, обзавестися потомством.

  Це буде рік Білого Сталевого Щура.  А це означає, що всі безперспективні проєкти в різних сферах залишаться в минулому році.  Всіх, хто ризикне змінити своє життя, чекає неминучий успіх.  Потрібно лише проявити наполегливість у досягненні мети.  Всі завдання повинні вирішуватися швидко, чітко і без помилок.  Ні в якому разі не можна ностальгувати, нудьгувати про минуле, впадати у відчай і сумувати.  Навіть у безвихідних ситуаціях необхідно бути оптимістом.

 Прогноз для Овнів

 У 2020 році Овни зможуть знайти довгоочікуваний баланс у всіх сферах свого життя.  Люди цього знаку зодіака відрізняються амбітністю.  Вони прагнуть бути першими у всьому, за що беруться.  Але зараз їх погляд на речі буде найбільш реалістичним.  Тверезо подивившись на ситуацію, що склалася, вони зможуть оцінити свої можливості і знайдуть кращі шляхи досягнення цілей.

 Для того, щоб зберегти гармонію в сімейних і любовних відносинах, Овнам варто бути більш стриманими і врівноваженими, тримати свої емоції під контролем. 

 У 2020 році Овнам потрібно бути активними та ініціативними в діловій сфері.  У цьому випадку на них чекає успіх.  Рік дуже сприятливий для нових починань.  Зараз саме час зробити акцент на кар'єрі.  Проекти, які вдасться реалізувати до середини літа, допоможуть просунутися вгору по кар'єрних сходах.

 До кінця осені Овни відчують втому і потребуватимуть відпочинку. Слід відправитися у відпустку.  Відпочинок допоможе відновитися і не допустить погіршення здоров'я.

 Прогноз для Тельця

 У більшості ситуацій в 2020 році Тельці будуть зберігати спокій і врівноваженість.  Це вдалий час для того, щоб обзавестися власним житлом.  Для цього доведеться прийняти кілька важливих рішень, які торкнуться дві найважливіші сфери їх життя - відносин і роботи.  Перед тим, як починати щось нове, Тельцям потрібно переконатися в тому, що вони врахували всі ризики.  Імпульсивні вчинки в 2020 році слід повністю виключити.  Особливо це стосується капіталовкладень.

 У любовних відносинах представників цього знаку чекають стабільність і спокій.  Вони будуть відчувати взаємність.  В особистому житті будуть панувати гармонія і романтика.  Але, незважаючи на це, розслаблятися не можна.  Тельцю слід проявляти до свого партнера ласку та терпіння.

 Самотні Тельці можуть зустріти свою половинку і стати по-справжньому щасливими.

 У діловій сфері Тельці будуть успішні.  Найбільше вийде досягти тим представникам знаку, сфера занять яких пов'язана з технологіями.  Тим, хто хоче освоїти нову професію, варто починати своє навчання в грудні.

Прогноз для Близнюків

 Рік для Близнюків віщує кардинальні зміни.  Настане новий етап їхнього життя.  Щоб не потонути в потоці нових подій, варто на початку року встановити комфортний для себе ритм життя.  Це виключить втому і пов'язане цим погіршення самопочуття.  У всіх подіях, що відбуваються, необхідно шукати позитивний сенс і перспективу для подальшого розвитку.  Якщо Близнюки не знають, як їм вчинити, то варто прислухатися до порад довіреної особи.  Це може бути родич або колега.

 У сфері фінансів у представників цього знаку буде стабільність.  Це вдалий час для того, щоб поліпшити своє матеріальне становище через влаштування на нову роботу або просування по службі.  Не варто боятися спробувати себе в новій, незнайомій сфері.

 У любові Близнюків чекає успіх у 2020 році.  Свою половинку вони можуть знайти в близькому оточенні.  Нові відносини будуть глибокими і пристрасними.  Кращий період для розвитку і зміцнення відносин - листопад-грудень.

Прогноз для Рака

 Раку 2020 рік також обіцяє важливі зміни.  Значного поліпшення варто очікувати в сфері кар'єри і відносин.  При цьому ситуація залишиться в цілому сприятливою, навіть якщо Рак не скористається наданою йому можливістю поліпшити становище.  Будь-яких проблем в 2020 році вдасться уникнути, якщо вчасно приділити увагу дрібницям.

 Найбільшого успіху Раки доб'ються в сфері любовних відносин.  Самотні представники знаку можуть знайти щастя.  Але весілля поки варто відкласти. Сімейні Раки збережуть гармонію і теплоту в стосунках.  Необхідно лише переконати партнера у своїй вірності і надійності.

 Вже на початку року Раків чекають ділові знайомства і вигідна співпраця.  Але не варто беззастережно довіряти новим партнерам.  Потрібно уважно читати всі документи і вникати в юридичні тонкощі.  У відносинах з колегами, підлеглими і начальством потрібно дотримуватися нейтралітету, намагатися стримувати свої емоції і шукати компроміси.  Тим, хто планує змінити місце роботи, краще робити це в другій половині року.  Незважаючи ні на що, фінансовий стан Рака залишиться стабільним.

 Прогноз для Лева

 Рік Щура за знаком зодіаку обіцяє Леву постійні перепади.  То у нього буде все, то нічого.  Проте, завдяки природній силі, енергії і натиску, Лев зможе домогтися всіх поставлених цілей.  Представники цього знаку завжди відкриті до нових вражень.  Це допомагає їм отримувати позитивні емоції буквально від усього - від їжі, спорту, відносин.  Все це дозволить Левам благополучно пережити 2020 рік, залишаючись в позитивному ключі.

 Вже на початку року одиноким Левам пощастить.  Вони зустрінуть нових, цікавих людей і можуть познайомитися з майбутньою половинкою.  Потрібно тільки не замикатися будинку, а зустрічатися з друзями і відвідувати різні заходи.  В існуючих відносинах можливі короткочасні розбіжності, які вдасться благополучно вирішити.

 У професійній сфері Левів чекають успіхи.  Їм вдасться вирішити всі проблеми і конфлікти, які виникли в минулому.  З колегами необхідно дотримуватися субординації.  Не варто демонструвати занадто явно свої переваги.  Бізнесмени-Леви можуть розраховувати на справжню удачу в вересні.  Вони зможуть значно збільшити свої доходи за рахунок нового вигідного співробітництва.

 Прогноз для Дів

 Це буде дуже незвичайний рік для тих, хто народився під знаком Діви.  Цьому знаку властива така риса, як практичність.  Але в цьому році у Дів з'явиться схильність до прийняття імпульсивних рішень.  Тому необхідно дотримуватися обережності і двічі думати перед тим, як діяти, щоб уникнути негативних наслідків.  Діви повинні усвідомити, що єдина шкода для них, яка можлива в році Щура - це шкода від поспішних вчинків, які вони самі роблять.  В іншому все буде складатися сприятливо.

 Найбільше плодів принесе рік в плані особистих відносин.  Діви знайдуть ті відносини, про які вони завжди мріяли.  Самотні представники знаку можуть отримати половинку в середині літа і в кінці року.

 У справах може спостерігатися застій.  На роботі може здаватися, що начальство не помічає здобутків Дів. Але потрібно відкинути негативні думки і зосередитися на виконанні своїх обов'язків.  Це старання обов'язково будуть винагороджені.

 Прогноз для Терезів

 Характеристика року Щура для Терезів в цілому позитивна.  Це спокійний і легкий рік, протягом якого вони будуть жити, і радіти життю.  Великих зусиль не потрібно.  Основне завдання - залишатися зібраними і зосередженим на роботі і уважними у відносинах з другою половинкою.  Цей рік є закінченням періоду в житті.  Тому зараз саме час підбити підсумки і підготуватися до наступного етапу.

 Необхідно більше часу приділяти сім'ї, подбати про батьків і проводити час з дітьми.  Уникнути сварок допоможуть компроміси.  Необхідно прислухатися до думки близьких.

 Це буде непередбачуваний, але цікавий рік для Терезів в плані любовних відносин.  Можливі нові знайомства і нерозділене кохання.  Успіх в романтичних стосунках Терезів чекає в середині літа.

 У діловій сфері можливі зміни, нові можливості і перспективи.  Восени можна сміливо вирушати на навчання і підвищення кваліфікації.  Це принесе свої плоди.  Зараз також можна освоювати нову професію.  Починання будуть успішними.

 Прогноз для Скорпіонів

 Гороскоп на рік Щура для Скорпіонів віщує звільнення від кайданів.  Якщо в житті представників цього знака і було щось неприємне або гнітюче, то в 2020 році воно зникне.  Зараз саме час зайнятися самоосвітою, згадати про улюблене хобі, знайти нове захоплення або виробити навик.  Необхідно вибрати пріоритетний напрямок, в якому буде комфортно рухатися в наступні роки.  Накопичену позитивну енергію потрібно використовувати для допомоги іншим.

 Для особистого життя Скорпіонів 2020 рік буде непростим.  Але руки опускати не можна.  Потрібно зосередитися на пошуку довготривалих відносин, не розмінюючись на короткострокові інтрижки.  Вони не принесуть задоволення.  Найбільш вдалим для пошуків буде друге півріччя.

 У професійному плані цей рік буде більш ніж сприятливим.  Вже на початку року справи підуть вгору. Всі нові ідеї будуть швидко реалізовуватися.  Є всі шанси на швидке кар'єрне просування.  Вдалими будуть бізнес-починання.

 Прогноз для Стрільців

 Цього року Стрільцям доведеться прийняти важливе рішення, а також виконати кілька даних обіцянок.  Спогади і минулі прихильності можуть гальмувати розвиток.  Тому з минулим доведеться попрощатися.  Такий підхід допоможе швидко досягти мети.  Цей період сприятливий для нових зв'язків і знайомств, налагодження контактів у всіх сферах.  Але не варто змішувати своє суспільне життя і особисті відносини.

 Стрільців чекають зміни в особистому житті.  Вдалими виявляться романтичні знайомства.  Є всі шанси, що вони перетечуть в довготривалі.  Особливо високий шанс зустріти супутника життя буде в другій половині року. Для вже існуючих пар це сприятливий час для створення сім'ї і народження дітей.

 З початку року і до середини весни вдалий час для самовдосконалення і професійного зростання.  Навчання буде даватися особливо легко.  В результаті отриманих знань, Стрільці зможуть піднятися по кар'єрних сходах.  Перед ними відкриються нові перспективи.

 Прогноз для Козерогів

 Астрологічний прогноз на 2020 по знакам зодіаку віщує Козерогу багато позитивних емоцій.  Це рік, коли представники цього знаку можуть розслабитися і пожинати плоди своєї праці.  Але це не означає, що потрібно припинити працювати над собою.  Вдосконалюватися все ж варто.  Тоді докладені зусилля принесуть найбільшу користь.  Тим більше, що в 2020 році для Козерогів відкриються нові можливості.  Вони зможуть самореалізуватися і розвинутися в професійному плані.

 Не варто згадувати про минулі зв'язки.  Це не принесе нічого хорошого.  Зараз необхідно повністю звільнитися від минулих уподобань, щоб в життя могли увійти нові почуття. 

 Щоб домогтися успіху в діловій сфері,. Козерогам доведеться проявити завзятість.  Працьовитість і чесність допоможуть їм отримати визнання і повагу колег і начальства.  Якщо планується зміна діяльності, то краще за все приступити до пошуків нового місця в середині літа або в кінці року.  Цей час сприятливий для розкриття здібностей і набуття найбільш придатної сфери діяльності.

 Прогноз для Водоліїв

 Для Водоліїв в 2020 прийде час показати все, на що вони здатні.  У цей період необхідно викластися на максимум, при цьому у всіх сферах відразу. 

Половинці доведеться доводити, що більш ідеального партнера їй не знайти. 

На роботі необхідно буде показати, що такого надійного і компетентного працівника просто немає.  Але головне те, що всі зусилля Водоліїв не будуть марними.  Поставлені цілі будуть досягнуті. Енергія, вкладена в роботу і особисті відносини, дасть позитивні результати, які можна буде відчути вже дуже скоро.

 У рік Щура Водоліям пощастить у коханні.  Самотні представники знаку знайдуть свою половинку.  Нові відносини обіцяють бути тривалими і щасливими.  У вже створених парах пануватиме ідилія.

 Водолії, які знаходяться в пошуку роботи, зможуть отримати бажану посаду в кінці літа - початку осені.  Ті, хто вже знайшов свою професійну стезю, відчують підйом і доб'ються істотних результатів до осені.

 Прогноз для Риб

 Цей рік для Риб буде стабільним і комфортним, але також він буде наповнений пригодами і відкриттями.  Представники цього знаку будуть раді випробувати щось нове.  Рік дуже сприятливий для народження дитини.  Робота буде сприйматися не як обов'язок, а як джерело натхнення.  Життєві ситуації будуть складатися на користь Риб.

 Короткочасні захоплення можуть перешкодити Рибам побудувати довгострокові відносини.  Варто задуматися про це, зосередившись на серйозних намірах.

 У професійній сфері Риб чекає успіх.  З лютого по квітень можна сміливо починати новий бізнес.  Можна несподівано відкрити для себе нову область для прояву своїх здібностей.  Будь-які оригінальні проекти принесуть прибуток.

 Прогноз на 2020 рік для знаків зодіаку в основному віщує зміни на краще.  Самотні створять сім'ї, сімейні - зможуть зміцнити свої союзи.  Ділові люди зможуть розвинути свій бізнес, досягнувши фінансової стабільності.  Ті, хто зосереджений на кар'єрі, можуть розраховувати на підвищення.  Головне - не лінуватися, проявити належне терпіння і наполегливість у досягненні мети.  Саме таких людей любить Щур і їм він подарує все найкраще в новому році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп наступний рік рік щура знаки зодіаку
live comments feed...