• Головна
  • Школи Лубенського району нарешті розрахувались за газ
15:05, 22 листопада 2019 р.

Школи Лубенського району нарешті розрахувались за газ

Школи Лубенського району нарешті розрахувались за газ

Сьогодні школи Лубенщини нарешті погасили борги за природний газ, що тягнулися з минулої зими. Протягом двох діб «Лубнигаз» відновить газопостачання цих об’єктів.

За словами Ігоря Кондратенка, генерального директора підприємства, вранці казначейство перерахувало оплату від Калайденцівської, Духівської, Березотіцької шкіл та Новооріхівського ліцею. Їх підключення до газової мережі вже ведеться.

Також до «Лубнигазу» надійшла інформація Лубенської РДА про готовність погасити заборгованість по 5-ти інших школах, оплату від яких чекають найближчим часом.

Разом з тим Ігор Кондратенко наголосив, що до 10 грудня закладам освіти необхідно розрахуватися за листопад:

«Сподіваюся, що районна влада зробить свою роботу і вчасно виділить кошти. А не намагатиметься вчергове виставити винними газовиків. Якщо кошти на опалення не закладені в бюджет, то в чому тут наша вина?»

Нагадаємо, станом на сьогоднішній ранок в Лубенському районі не опалювалися 9 шкіл. Їх загальний борг за газ станом на 15 листопада складав понад 2,5 млн. гривень.

Найбільш гострою є ситуація по Хорошківській загальноосвітній школі, яку районна рада ліквідувала у серпні. За словами Ігоря Кондратенка, тепер районні чиновники ухиляються від 300-тисячного боргу, що залишився. Ситуація вирішується з головою районної ради Григорієм Угляницею, який є головою комісії з ліквідації Хорошківської школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лубнигаз районна рада відсутність тепла борги бюджет
live comments feed...