Селфі офіційно визнано психічним розладом

Селфі офіційно визнано психічним розладом, 05361.com.ua

Американська психіатрична асоціація (АПА) офіційно підтвердила те, про що багато хто й сам здогадувався: постійне фотографування себе (так звані «селфі») є психічним розладом.

 Розлад називається «селфітіс» (selfitis) і визначається як обсесивно-компульсивне бажання сфотографувати самого себе і викласти фото в соціальних медіа, як спосіб заповнити недолік самоповаги і прогалину в близькості.

 Відповідно до рішення Американської психіатричної асоціації, існує три рівні розладу:

 1. Пограничний селфітіс: фотографувати самого себе, принаймні три рази в день, але не відправляти фото в соціальні мережі;

 2. Гострий селфітіс: фотографувати самого себе принаймні три рази в день і розміщувати кожну з фотографій в соціальних мережах;

3. Хронічний селфітіс: неконтрольоване бажання фотографувати самого себе цілодобово і розміщувати всі зроблені фотографії в соціальних медіа більше, ніж шість разів на день.

 Крім того, нещодавно стало відомо, що вчені визнали публікацію фотографій зі спортзалу або з ранкових пробіжок ознакою наявності серйозного психічного захворювання - нарцисичних розладів особистості.

психіка селфі дослідження вчені
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі