• Головна
  • Лубнимаш розробив вузол для завантаження вагонів-зерновозів нового зразка
11:40, 1 грудня 2019 р.

Лубнимаш розробив вузол для завантаження вагонів-зерновозів нового зразка

Лубнимаш розробив вузол для завантаження вагонів-зерновозів нового зразка

Завод «Лубнимаш» представив новий вузол для завантаження залізничних зерновозів нового зразка.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

З початком оновлення парку зерновозів УЗ виробники почали поставки вагонів зі збільшеним об'ємом кузова. Окрім того, вони мають 5 завантажувальних люків.

«При розробці нового вузла навантаження вагонів хоперів в першу чергу ми орієнтувалися на використання його спільно з вагонами 19-7053-04. Ці гіганти мають кузов з об'ємом в 124 м³ і п'ять навантажувальних люків. Якщо раніше стандартом була установка на естакаду двох класичних силосів загальним обсягом в 120 м³, то новий вузол завантаження залізничного транспорту в базовій комплектації має обсяг в 200 м³», — зазначається в повідомленні.

Для того, щоб новий вузол був сумісним зі старими хоперами моделі 19-752, виробник розробив модульну конструкцію з бункерами квадратного перетину по 40 м³ кожна і верхнім завантажувальним ланцюговим транспортером.

«При такому підході вузол може складатися з необмеженого числа незалежних бункерів, що може забезпечувати практично безперервне завантаження відразу декількох вагонів поспіль», — пояснюють інженери «Лубнимаш».

https://traktorist.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лубнимаш вузол нового зразка
live comments feed...