• Головна
  • Незрозумілі смс пільговикам від Ощадбанку
11:09, 4 грудня 2019 р.

Незрозумілі смс пільговикам від Ощадбанку

Незрозумілі смс пільговикам від Ощадбанку

Нещодавно багатьом громадянам, а особливо пільговим категоріям населення, почали надходити смс повідомлення від державного банку Ощадбанк не зовсім зрозумілого характеру: "Добрий день, ваша пільга (сума в гривнях) не покрила інші послуги. Дані відсутні. Деталі в кабінеті".

Різним людям надходили різні суми, що не покривають плату за газ, світло чи іншу комунальну послугу. Неймовірно швидко здійнявся шквал обурення серед пільгової категорії населення, а особливо - чорнобильських організацій. Що стосується Лубен, то в нас невдоволення зашкалює.

Люди обурені тим, звідки у банку взялися особисті дані пільговиків без їхньої згоди, та навіть ті,  хто справно платить за всі комунпослуги, не можуть зрозуміти, звідки взявся борг. Представники лубенської міської громадської організації "Ветерани Чорнобиля" організували зустріч з представниками управління соціального захисту населення та лубенської міської ради. Представництво Ощадбанку не змогло в цей день прийти на зустріч. Перший заступник начальника управління соціально захисту населення Тетяна Шаповал повідомила, що їхня установа вже провела перерахування коштів за пільги Ощадбанку, який мав ними розрахуватися з підприємствами-надавачами послуг. Чому в розісланих смс з'явилася заборгованість, спеціаліст соцзахисту не в компетенції коментувати.

Однак порадила не панікувати і звернутися до підприємств-надавачів послуг, аби уточнити, чи були за їхнім особовим рахунком отримані кошти. Що стосується останнього речення в смс: "Деталі в кабінеті", на увазі мається особистий кабінет на сайті Ощадбанку. Проте, як зауважили пільговики, далеко не кожен має змогу зареєструватися елементарно через відсутність смартфона чи комп"ютера з Інтернетом. Система розсилки смс запроваджена в Ощадбанку доволі нова і теоретично можливі деякі помилки в роботі.

Залишається сподіватися, що з часом буде налагоджена більш зручніша і зрозуміліша система сповіщення населення. Однак, такі обірвані, малоінформативні смс, ще й коли українські слова написані латиницею,- дуже заплутують людей, особливо похилого віку. Найближчим часом пільговики планують зустрітися з обласним кервіництвом Ощадбанку, соціального захисту та управління юстицій, аби детально розібратися у ситуації з персональними даними і незрозумілими боргами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пільги субсидії Ощадбанк смс-повідомлення
live comments feed...