![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
11:11, 9 грудня 2019 р.
Встановлення на кожному пішохідному переході міста Полтави та всіх населених пунктів Полтавської області лежачих поліцейських та камер відеоспостереження
![Встановлення на кожному пішохідному переході міста Полтави та всіх ... Встановлення на кожному пішохідному переході міста Полтави та всіх населених пунктів Полтавської області лежачих поліцейських та камер відеоспостер...](/dist-assets/images/cap.jpg)
Щодо встановлення на кожному пішохідному переході міста Полтави та всіх населених пунктів Полтавської області держави Україна: від великих до найменших і найвіддаленіших міст, селищ і сіл Полтавської області держави Україна лежачих поліцейських та камер відеоспостереження, а також постійного підтримання їх в робочому стані.
Текст петиції:
Пропоную з метою забезпечення максимальної безпеки всіх учасників дорожнього руху міста Полтави держави Україна та всіх населених пунктів Полтавської області держави Україна: від великих до найменших і найвіддаленіших міст, селищ і сіл Полтавської області держави Україна встановити на кожному пішохідному переході міста Полтави та всіх населених пунктів Полтавської області держави Україна: від великих до найменших і найвіддаленіших міст, селищ і сіл Полтавської області держави Україна лежачих поліцейських та камери відеоспостереження, а також постійно підтримувати їх в робочому стані (автор: Лейко Анатолій Михайлович).
Проголосувати можна за посиланням:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...