09:53, 13 грудня 2019 р.

Не робіть свято смердючим!

Не робіть свято смердючим!

Наближаються новорічні свята і перед кожною сім'єю повстає такий собі список необхідних справ, які необхідно зробити для правильної новорічної атмосфери: подарунки рідним, смачні страви на столі і звичайно ж - наявність ялинки, як головного атрибуту новорічних свят.

Дехто обирає штучну з антиалергенного матеріалу, хтось йде на офіційні ялинкові базари при лісгоспах, хтось купляє чіповані ялинки біля Ярмаркової площі, але залишаються й такі, хто бере у руки пилку чи сокиру та рубає головний атрибут новорічних свят у найближчому парку чи сквері. Подібний контингент громадян зазвичай розуміє, що порушує закон (і це мало кого спиняє), але не завжди знає, що навіть при бажанні обдурити всіх - дурнем залишається сам.

Починаючи з 11 грудня співробітники комунального підприємства фірми "Конвалія" здійснюють щорічні заходи із збереження зелених насаджень у місті. Спеціальним розчином (що не наносить шкоди деревам і добре тримається на них, незважаючи на дощ чи сніг) обприскують ялинки і сосни у парках, скверах, при в'їзді в місто та поруч з різноманітними установами. У склад розчину входять деякі компоненти, які під час потрапляння ялинки в тепле приміщення виділяють неприємний запах, який за кілька хвилин засмердить усе приміщення. Тому Сергій Лисюра, головний майстер з озеленення КПф "Конвалія" радить, перш ніж підіймати сокиру на ялинку, подумати, що така краса не буде приносити радість вашій новорічній атмосфері. Крім цього, Лубенський відділ поліції на період новорічних свят буде здійснювати посилене патрулювання, і за зрубані новорічні красуні доведеться заплатити набагато більше, ніж придбати дерево на спеціальному ялинковому базарі.

. Працівники комунального підприємства бажають лубенцям приємних новорічних свят і розуміння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новорічні красуні спеціальний розчин обприскування дерев
live comments feed...