16:38, 14 грудня 2019 р.

Вандалізм у Лубнах не має меж

Вандалізм у Лубнах не має меж

На превеликий жаль, у нашому місті негативні новини переважають. 

Серед інших, наче чума, розповсюджується таке ганебне явище, як вандалізм. Скажіть, на милість, хто виховує сучасних вандалів, які під покровом ночі, наче боягузливі шакали, трощать і знищують все те, що будується для зручності і комфорту містян активними громадянами?

Тільки нещодавно полагодили вчетверте (!!!) розбиті ліхтарі і лавочку в зоні відпочинку Центрального парку, які були реалізовані за кошти Громадського бюджету, а сьогодні маємо ще одну сумну новину.

В ніч на 14 грудня розтрощили вікна в каплиці Української Греко-католицької церкви, що знаходиться на вулиці Ярослава Мудрого в Лубнах. Розбито два трьохкамерні дороговартісні стеклопакети із спеціальним нашаруванням у вигляді святого Христа. Як бачимо, нічого ні святого, ні мудрого у зловмисників немає. Вандалізм - безглуздий, агресивний вчинок людини, яка не має моральних цінностей, не здатна нести відповідальності за свої вчинки, має дуже низьку самооцінку і може самовиражатися тільки такими диструктивними діями. 

У час, коли більшість людей готується зустрічати новорічні свята, наповнені добром і милосердям до ближніх, нечисть робить свої мерзенні справи...

Вандалізм у Лубнах не має меж, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вандалізм вікна розбиті стекла ДЛубни
live comments feed...