![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
16:38, 14 грудня 2019 р.
Вандалізм у Лубнах не має меж
![Вандалізм у Лубнах не має меж Вандалізм у Лубнах не має меж](/dist-assets/images/cap.jpg)
На превеликий жаль, у нашому місті негативні новини переважають.
Серед інших, наче чума, розповсюджується таке ганебне явище, як вандалізм. Скажіть, на милість, хто виховує сучасних вандалів, які під покровом ночі, наче боягузливі шакали, трощать і знищують все те, що будується для зручності і комфорту містян активними громадянами?
Тільки нещодавно полагодили вчетверте (!!!) розбиті ліхтарі і лавочку в зоні відпочинку Центрального парку, які були реалізовані за кошти Громадського бюджету, а сьогодні маємо ще одну сумну новину.
В ніч на 14 грудня розтрощили вікна в каплиці Української Греко-католицької церкви, що знаходиться на вулиці Ярослава Мудрого в Лубнах. Розбито два трьохкамерні дороговартісні стеклопакети із спеціальним нашаруванням у вигляді святого Христа. Як бачимо, нічого ні святого, ні мудрого у зловмисників немає. Вандалізм - безглуздий, агресивний вчинок людини, яка не має моральних цінностей, не здатна нести відповідальності за свої вчинки, має дуже низьку самооцінку і може самовиражатися тільки такими диструктивними діями.
У час, коли більшість людей готується зустрічати новорічні свята, наповнені добром і милосердям до ближніх, нечисть робить свої мерзенні справи...
![Вандалізм у Лубнах не має меж, фото-1 Вандалізм у Лубнах не має меж, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...