• Головна
  • Дім милосердя: допоможемо вижити
08:26, 16 грудня 2019 р.

Дім милосердя: допоможемо вижити

Дім милосердя: допоможемо вижити
Громада церкви християн віри євангельської "ВІДРОДЖЕННЯ" цими днями відзначає  двадцять три роки з початку служіння в Лубнах.
Її шлях позначений багатьма добрими справами.
Одним із напрямків діяльності церкви є організація будинку Милосердя, який працює у рамках міжнародної благодійної організації -GCS-Допоможемо вижити.
Опікується справами будинку Милосердя Юлія Назарець разом із надійною командною постійних волонтерів, серед яких: Олена Малько, Федір Олар, Олена Мирна, Олексій Рогач, та пастор церкви Володимир Панасюк разом із дружиною Тетяною.
За рік, що минає було зроблено чимало.
Постійно надається гуманітарна допомога малозабезпеченим громадянам, безхатченкам, дітям-сиротам, одиноким пристарілим людям. Завдяки тому, що у комплексі будинку Милосердя цього року відкрили соціальну їдальню, з'явилася можливість годувати гарячими обідами соціально незахищених громадян. Близько чотирьохсот порцій гарячої смачної їжі роздали людям у цьому році.
Щосереди, за адресою проспект Володимирський, 200, нужденні можуть пообідати та отримати речову гуманітарну допомогу - одяг, взуття, постільну білизну, іграшки для дітей та багато іншого.
Проповідь Євангелія є невід'ємною складовою частиною благодійної діяльності всієї команди будинку Милосердя. Окрім гарячої їжі, яка дає фізичні сили, Слово Боже, донесене вчасно, підтримує духовно, дає людям надію і віру в те, що вона не одинока в цьому, інколи дуже жорстокому світі. Вихід завжди є, коли поруч милосердні служителі, небайдужі до чужого горя.
Окрім благодійної діяльності у Лубнах, волонтери будинку Милосердя організовують видачу гуманітарної допомоги у населених пунктах - Оржиці, Гребінці, Таранденцях, відвідують лежачих хворих вдома, підвозять гарячу їжу безхатченкам на вокзали, опікуються людьми з особливими потребами.
Лубенський наркологічний диспансер та інфекційне відділення Лубенської лікарні також отримали гуманітарну допомогу у вигляді засобів особистої гігієни цього року.
Тож напрямки діяльності згуртованої команди Лубенського будинку Милосердя досить широкі, але мета одна - милосердне, уважне і людяне ставлення до ближніх. Якого так не вистачає в наш час.
Приємно, що добрий приклад поширюється і залучає на свою орбіту небайдужих громадян.
Лубенці долучаються до благодійної діяльності і привозять до будинку Милосердя одяг, речі першої необхідності, взуття, продукти харчування, діляться від щедрот своїх, хто чим може.
Тільки добро і милосердя врятують наш світ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дім Милосердя благодійність допомога Лубни
live comments feed...