• Головна
  • ШОСТИЙ МІКРОРАЙОН - ОДИН ЗА ВСІХ І ВСІ ЗА ОДНОГО
08:49, 18 грудня 2019 р.

ШОСТИЙ МІКРОРАЙОН - ОДИН ЗА ВСІХ І ВСІ ЗА ОДНОГО

ШОСТИЙ МІКРОРАЙОН - ОДИН ЗА ВСІХ І ВСІ ЗА ОДНОГО
Закінчується календарний рік, час підбивати підсумки роботи. Організації та підприємства готують звіти, проводяться звітні збори, а голова шостого мікрорайону Лубен Катерина Дмитрівна Скуратовська вирішила провести збори вдячності.
У тісному колі зібралися майже всі голови вуличних комітетів мікрорайону, активісти, люди, які є ініціаторами добрих справ і рушійною силою позитивних змін у громадському житті.
Катерина Дмитрівна зібрала весь актив саме для того,щоб подякувати кожному окремо і всім разом за результативну роботу та активну громадянську позицію.
Ентузіасти Тетяна Яківна Приходько, Микола Павлович Борщ, Раїса Василівна Макієнко, Катерина Іллівна Левченко, Ніна Віталіївна Кришталь, Володимир Миколайович Павленко, Тамара Миколаївна Горбань та багато інших постійно контактують із жителями мікрорайону, знать всі проблеми і стараються зорганізувати громаду для їх вирішення. Вони постійно проводять суботники по прибиранні вулиць, стараються організувати свята та екскурсійні поїздки для дітей і ветеранів, дружно випікають смаколики і готують різні вироби для ярмарку на День міста та інших святкових заходів.
Саме завдяки неспокійний вдачі цих людей  нарешті зроблено освітлення вулиці Залізничної, Григорія Сковороди, восьмого провулку вулиці Кононівської та багато інших корисних справ.
Різних невирішених проблем ще багато, та оптимізм і велике бажання до кращих змін обов'язково переможуть.
Дуже прикро, коли представники міської влади не завжди йдуть назустріч у вирішенні, здавалося б, простих питань життєдіяльності громади. Болюча тема шостого мікрорайону - курсування восьмого номера маршрутного таксі так і не вирішується.
Ще одне надважливе питання - міст, який сполучає мікрорайон з центром Лубен. На його пішохідній частині утворилися небезпечні провалля, які можна було б оперативно і якісно поремонтувати, але міська влада не придумала нічого іншого, як покидати попереджувальні каменюки у ями та поставити обмежувальні бетонні блоки. Чиновники мотивують свої дії тим, що виявляється, міст не перебуває на балансі громади, а документально належить Харківському відділенню Укрзалізниці.
Депутат міськради  Катерина Дмитрівна Скуратовська разом із активом мікрорайону б'ють тривогу, вже зібрано більше ста підписів громадян щодо ремонту цього мосту. Адже може статися так, що поки чиновники різних відомств домовляться, хто буде проводити ремонтні роботи, то міст розсиплеться.
Взагалі , це мабуть наша загальнонаціональна проблема, не працювати на випередження, а вже ліквідовувати наслідки.
Але й це поборемо.
На зборах мікрорайону була дуже гармонійна атмосфера. Окрім обговорення нагальних питань, прозвучало багато привітань і слів вдячності. А як же не дякувати цим невтомним людям, більшість із яких пенсіонери, але молоді душею і завзяті у роботі!
Ну і приємною родзинкою на зібранні стало привітання Миколая, який вручив кожному солодкий подарунок, а допомагала йому весела Миша, рік якої будемо скоро зустрічати.
От вміють же у шостому мікрорайоні нашого міста плідно працювати і весело відпочивати!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт робота 6 мікрорайон плани перспективи проблеми
live comments feed...