• Головна
  • Покращення водопостачання за адресою Кошового, 2 шляхом ремонту на сусідній вулиці
12:11, 19 грудня 2019 р.

Покращення водопостачання за адресою Кошового, 2 шляхом ремонту на сусідній вулиці

Покращення водопостачання за адресою Кошового, 2 шляхом ремонту на сусідній вулиці
Кілька останніх років жителі дев'ятиповерхового будинку, розташованого по вулиці Кошового в Лубнах, потерпали від частих перебоїв з водопостачанням. Бували такі дні, що через низький тиск у мережі, на верхні поверхи вода не подавалася. Особливо напружена ситуація складалася влітку, коли найбільше використовується вода для поливу у приватному секторі.
У кожній квартирі цього будинку і по цей день є запаси води у ємностях, про всяк випадок.
Щоб вирішити ситуацію голова будинкового комітету Катерина Іванівна Борисова зверталася до міської влади, керівництва Лубниводоканалу, провідні фахівці яких визначили, що потрібно відокремити водопостачання будинку, проклавши окрему трубу, щоб збільшити тиск води.
На черговій сесії міської ради було виділено близько двохсот тисяч гривень додаткових коштів на розроблення проектно-кошторисної документації і подальші роботи.
Велику допомогу у вирішенні питання якісного водопостачання будинку надавав депутат Віктор Панченко.
Питання вирішилось досить швидко, відповідні роботи було зроблено вже у жовтні.
Але, трубу чомусь проклали по вулиці Депутатській, яка знаходиться поруч. Жителі будинку наразі стурбовані саме таким вирішенням їхнього питання. І хоча тиск води у будинку покращився, запаси все ще тримають та переживають, що з настанням літньої пори знову будуть без води.
На прохання прокоментувати дану ситуацію, начальник комунального підприємства Лубниводоканал Алла Андріївна Косолап повідомила, що всі роботи проведені вірно, згідно технічної доцільності. Просто труба, прокладена по вулиці Депутатській, дала можливість перенаправити тиск води від району приватного сектора до дев'ятиповерхівки по вулиці Кошового.
І на даний момент, із усіх девятиповерхівок у Лубнах, тут тепер найбільший тиск води.
Як буде надалі - поживемо, побачимо.
У будь-якому випадку, люди навчені гірким досвідом,  вже не будуть просто так терпіти незручності від комунальних служб міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водопостачання низький тиск ремонт виділені кошти
live comments feed...