• Головна
  • Багата Лубенська земля талановитими митцями
14:39, 20 грудня 2019 р.

Багата Лубенська земля талановитими митцями

Багата Лубенська земля талановитими митцями
Справжнє свято таланту відбулося 20 грудня у картинній галереї музею імені Гната Стеллецького.
Свої роботи поціновувачам прекрасного презентували наші майстри пензля, які у жовтні цього року стали дійсними членами Національної спілки художників України.
Добре відомі Володимир Пашкевич, Ольга Таран, Ігор Рудь та Олександр Мірошниченко не перестають дивувати своїм високим професійним рівнем художніх робіт.
Кожна представлена у галереї картина зачаровує по-своєму.
"Білі півонії" Ольги Таран і букет айстрів з натюрморта роботи Олександра Мірошниченка, ніби живі і дихають квітковими ароматами.
Картина "Тороси" Володимира Пашкевича вражає могутністю стихії.
Картини Ігора Рудя ніби запрошують пройтися березовими алеями і присісти біля розкішних гарбузів та опеньків, реалістично написаних на полотнах.
Фейерверк кольорів, незвичних ракурсів, характерних портретів, просторових пейзажів можна побачити у галереї і насолодитися прекрасним мистецтвом.
Як зазначив присутній на виставці заступник голови Національної спілки художників України Костянтин Чернявський, лубенські художники не перестають дивувати своїм високим рівнем майстерності.  Їхні роботи радо зустрічають на всеукраїнських виставках.
Також відбулася презентація друкованого альбому художніх робіт Аліни Гончарової "У глибині своїх дум розчиняюсь" .
Талановита майстриня була ініціатором створення Лубенського об'єднання художників " Пектораль", яке налічує вже сім членів НСХУ та активно розвивається.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культура виставка художники галерея
live comments feed...