08:19, 26 грудня 2019 р.

Закон притягнення

Закон притягнення

Наше життя підпорядковується головному вселенському закону - закону притягнення. Він простий і логічний: людина притягує до себе те, про що думає.

Не можна мріяти про щастя і разом з цим думати: "Життя не вдалося, ні грошей, ні здоров'я, ні любові..."
Всесвіт реагує на подібну установку з послужливістю джина із чарівної лампи. "Що ж, - відповідає він. Як накажеш. У тебе справді нічого немає і не буде".
Негативний посил повертається подвійним негативом.
Ця стаття саме про те, чого не слід робити. Ніколи.
Щасливі люди притягують до себе любов інших людей. Всі люди, події, речі у нашому житті зовсім не випадкові. Ми самі оточуємо себе ними вільно чи мимоволі. Готовність любити і бути коханими повинна народитися в душі. Пам'ятайте, ніхто і нічого не може зробити за вас. Ми самі створюємо власну реальність.
Щасливі люди отримують задоволення від звичайнісіньких речей, з будь-якого приводу.
Ніколи не таїть старих образ.
Накопичені образи на підсвідомому рівні блокують можливості для позитивних змін у житті.
Ніколи не говоріть собі: у мене нічого не вийде. Віра в успіх--головна запорука самого успіху.
Щасливі люди живуть довше і рідше хворіють. Всі хвороби від нервів. Наше фізичне здоров'я - дзеркальне відображення здоров'я душевного. Негативні емоції руйнують організм на клітинному рівні, народжуючи в ньому невиліковні хвороби.
У нашому організмі все закладено таким чином, що він здатен сам себе зцілювати. Правильні думки і сила духу - головна умова.
Ніколи не розповідайте оточуючим про свої хвороби, хіба тільки лікарю.
Ніколи не вступайте у суперечку з агресивно налаштованими людьми, негативний посил руйнує організм. А здоров'я починається з внутрішнього спокою і позитивного ставлення до життя.
Не гроші приносять щастя, а щастя гроші.
Ми навіть не підозрюємо, наскільки помиляємось, коли говоримо: "От якби у мене були гроші, я б став по справжньому щасливим". Багатство, успіх та інші блага починають з'являтися у людини саме тоді, коли вона відчуває себе щасливою.
Вічуття щастя здатне зробити людину більш продуктивною, наполегливою, впевненою у собі.
Ніколи не говоріть "ніколи".
Назавжди видаліть зі свого життя фрази: Я ніколи не виберуся з боргів", "Я ніколи не знайду хорошої роботи". Ці фрази - потужна заборона на багатство і благополуччя.
Ніколи не відкладайте грошей "На чорний день", інакше ви ризикуєте його дуже скоро дочекатися. Краще прийміть інше формулювання: "На приємні сюрпризи".
Ніколи не лайте себе за незаплановані витрати і спонтанні покупки, адже вони - порція позитивних емоцій, без яких процес заробляння грошей втрачає сенс.
Побільше позитиву у ваше життя, і все добре обов'язково відбудеться!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#життя позитив закон притягнення
live comments feed...