• Головна
  • Петарди та феєрверки: ілюзія свята
11:25, 30 грудня 2019 р.

Петарди та феєрверки: ілюзія свята

Петарди та феєрверки: ілюзія свята

Наближаються новорічні свята, яких всі чекають з нетерпінням, і звичайно ж, хочуть відсвяткувати їх якнайкраще, незабутньо.

Ми оновлюємо свій гардероб, закуповуємо найкращі продукти і незмінні атрибути свят - барвисті салюти, дзвінкі хлопавки з конфетті, яскраві феєрверки і петарди.
Як тільки годинник переступить перші секунди нового року, атмосфера у містах і селах загуркоче і спалахне салютами. Діти і дорослі верещатимуть від задоволення і радості.
А в цей час брати наші менші - собаки, коти, пташки переживатимуть справжню паніку і помиратимуть від страху у прямому сенсі слова. Ці салюти - нелегке випробування для тварин.
Також не всі люди сприймають позитивно гучні салюти, особливо коли петарди вибухають під ногами. Для літніх людей такі забавки малолітніх можуть стати причиною серцевого нападу.
Не дивлячись на заборону місцевої влади щодо торгівлі піротехнічними виробами, їх продовжують реалізовувати. 
Лотки з різноманітними упаковками салютів і петард можна побачити на ринку. І все це активно купують дорослі, а особливо діти.
Щорічна сумна статистика невдалого запуску салютів, де говориться про відірвані пальці, вибиті очі та пожежі, на жаль, нічому не вчить.
У деяких цивілізованих країнах на офіційному рівні відмовилися від святкових салютів і феєрверків. Адже існує чимало інших видовищних способів гарно провести святкування, наприклад казкові голограми.
Як краще відсвяткувати, кожен з нас вирішує особисто.
А щоб не нашкодити ближнім своїм - це вже індивідуальний рівень совісті і толерантності.
Тож веселих свят усім!
І нехай у прийдешньому новому році гучно салютує тільки шампанське, відкорковане за святковим столом, де зібралися найрідніші люди!
Петарди та феєрверки: ілюзія свята, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...