16:51, 1 січня 2020 р.

ХУДОЖНИК - СТАН ДУШІ

ХУДОЖНИК - СТАН ДУШІ

Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад - школа естетичного виховання-Лубенська художня школа була заснована в жовтні 1975 року .

Ініціатором створення дитячої художньої школи був Заслужений діяч культури України Василь Іванович Семенюта, який який був її першим директором. Його зусиллями була створена основа матеріальної бази школи, яка постійно поновлюється і сьогодні. 

Навчальний процес проводиться за програмами навчальних закладів Міністерства культури України – малюнок, живопис, скульптура, композиція, історія мистецтв.

Під час навчання учні приймають участь в щорічних обласних конкурсах, щорічній виставці дитячих робіт в Лубенській картинній галереї, в інших місцевих культурних закладах.

Олександр Володимирович Даниленко, директор школи, розповідає, що у школі навчається багато дітей, школа переповнена, бажаючих навчатися чимало.

По своїй природі кожна людина в душі тягнеться до прекрасного, до мистецтва. Як казав Пікассо – «Кожна дитина – художник, та не кожен художник залишається дитиною».

«Мені здається, у нашій державі не до кінця усвідомлюють про величезну роль мистецтва на початку життя людини» - продовжує Олександр Володимирович.

Він вважає, що у загальноосвітніх школах потрібно приділяти більше уваги саме

естетичному розвитку дітей.

Ще Шопенгауер зазначав, що коли на життєвому шляху людини трапляються різні скрути чи психологічні проблеми, то обов’язково постає дилема: віра чи мистецтво. І людина обирає саме із цих двох шляхів.

Мистецтво взагалі є дуже змістовним, об’ємним, воно поглинає людину. Коли людина захоплена мистецтвом, вона по іншому бачить наш світ, це дуже цікаво. Той, хто одного разу торкнувся до мистецтва, у будь якому його прояві, назавжди матиме у своїй душі часточку прекрасного.

Людина, яка творить, малює, займається гончарством чи іншим видом мистецтва – це обов’язково щаслива людина!

Митець здатен робити те, що вражає!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...