• Головна
  • РЕОРГАНІЗАЦІЯ ЛУБЕНСЬКОГО ДИТЯЧОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ
16:14, 2 січня 2020 р.
Надійне джерело

РЕОРГАНІЗАЦІЯ ЛУБЕНСЬКОГО ДИТЯЧОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ

РЕОРГАНІЗАЦІЯ ЛУБЕНСЬКОГО ДИТЯЧОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ

Напередодні у деяких лубенських групах з'явилася інформація щодо припинення роботи Лубенського дитячого протитуберкульозного обласного санаторію.

Як стало відомо із компетентних джерел, заклад не припиняє своєї роботи.
У ході реорганізації тепер тут буде пульмонологічне відділення "Полтавського обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Полтавської обласної ради".
Як і раніше, заклад буде надавати реабілітаційні послуги маленьким пацієнтам і вже з 16 січня прийматиме дітей відповідно до медичного профілю з такими показаннями: стан після перенесеної пневмонії, рецидивуючий або хронічний бронхіт періоду ремісії, хронічний обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, хронічні захворювання носоглотки (тонзиліт, ларингіт, фарингіт, синусит, аденоїдит) поза фазою загострення, уроджені вади легень без ознак легеневої недостатності та інші.
У санаторії вже кілька років працює соляна кімната, яка буде забезпечувати одну із важливих функцій реабілітації дітей із показаннями пульмонологічного профілю.
Кременчуцький  психоневрологічний диспансер та Ліщинівський кардіологічний центр разом із Лубенським пульмонологічним відділенням будуть у комплексі надавати медичні послуги пацієнтам області і разом підпорядковані комунальному підприємству "Полтавський обласний санаторій для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Полтавської обласної ради".
Єдине, що у Лубенському пульмонологічному відділенні тепер скасовується кілька посад, а функції головного лікаря закладу виконуватиме головний лікар Полтавського обласного санаторію Віктор Володимирович Бойко, згідно підпорядкування у ході реорганізації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...