• Головна
  • ЧЕКАТИ ЗМІН ЧИ РОБИТИ ЇХ САМИМ?
10:00, 3 січня 2020 р.

ЧЕКАТИ ЗМІН ЧИ РОБИТИ ЇХ САМИМ?

ЧЕКАТИ ЗМІН ЧИ РОБИТИ ЇХ САМИМ?
Це питання повинен поставити собі кожен житель нашого міста.
Багато нарікань чути на адресу місцевої влади про те, що роками у місті не вирішуються актуальні проблеми життєдіяльності мешканців.
Тут і постає це питання. 
Обрати мера і депутатів та на цьому заспокоїтися мабуть не правильно. Потрібно жити і працювати в тандемі, щоб був постійний двосторонній зв'язок: жителі міста озвучують свою проблему, а влада, використовуючи свої делеговані повноваження, їх вирішує.
Єдине, не потрібно бути пасивними спостерігачами, а  стати учасниками процесу налагодження власного комфортного проживання.
Такі приклади є.
Жителі вулиць Кузні та Олійниці попросили розповісти про депутата Людмилу Руденко, яка ніколи не відмовляє їм у допомозі.
Голова вуличного комітету вулиці Кузні Любов Петрівна Федина запросила на зустріч, провела вулицею і показала свіже асфальтування, залізобетонний жолоб, прокладений для стічних вод, купи підготовленого піску на випадок ожеледиці, встановлені  перила. А треба додати, що вулиця Кузні має особливе розташування - вона дуже круто спускається донизу. У теплу пору року тут добре, а зимою починаються справжні проблеми.
Любов Петрівна зазначила, що вони постійно підтримують зв'язок з депутатом, яка вміє оперативно вирішити нагальні проблеми. 
Окрім проведених робіт по вулиці Кузні, зроблено ще освітлення на вулиці Олійниці, розповідає Анатолій Макаренко і додає,що Людмила Руденко справжній депутат, бо ніколи не відмовляє у допомозі.
Мабуть, щоб вчасно вирішити складну ситуацію і отримати допомогу, треба про неї попросити. Є заявка - є відповідь, тільки так потрібно комунікувати і налагоджувати життя.
Постійно потрібно бути у ритмі, в процесі, на зв'язку.
До речі, кожен з вас, якщо знаєте свого обраного депутата, можете запитати в нього, а що він зробив за минулий рік для своїх виборців, для міста?
Саме час.
Не будьте пасивними спостерігачами, шануйтеся, бо ви того варті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...