08:55, 11 січня 2020 р.

ЛУБНИ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

ЛУБНИ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!


З початку 2020-го року до Лубенського відділу поліції надійшло 3️ повідомлення від громадян про вчинення шахрайських дій

-місцева жителька перерахувала гроші в сумі 7135 грн. невідомому чоловіку, який представився працівником "Приват Банку" і повідомив їй, що її карту заблоковано.

-житель Лубен повідомив до поліції, про те що невідомий чоловік, зловживаючи його довірою, шахрайським шляхом заволодів належними останньому інструментами.

-житель Хорольського району через оголошення на сайті "OLX" намагався зняти квартиру для проживання в Лубнах та перерахував оплату наперед, таким чином позбувшись 6400 грн.

У всіх випадках містяни ні грошей, ні товару, ні послуг не отримали, а фейкові продавці, після отримання готівки, припинили з ними спілкування телефоном і видалили з сайту свої оголошення.
В котре наголошуємо, не перераховуйте власні заощадження стороннім особам та не розраховуйтесь наперед за товар, придбаний через мережу Інтернет (передоплату вносьте тільки перевірним продавцям, з іншими оплачуйте товар після отримання).
  НІКОЛИ не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони викликають у вас беззаперечну довіру.
  НІКОМУ і НІКОЛИ не розголошуйте ПІН-КОДИ та КОДИ, які приходять вам на ваш мобільний номер і НЕ НАБИРАЙТЕ на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція шахрайство попередження
live comments feed...