• Головна
  • ЩО ЗМІНИЛОСЯ В РАХУНКАХ НА ГАЗ? - РОЗ"ЯСНЕННЯ ВІД АТ "ЛУБНИГАЗ"
13:47, 15 січня 2020 р.

ЩО ЗМІНИЛОСЯ В РАХУНКАХ НА ГАЗ? - РОЗ"ЯСНЕННЯ ВІД АТ "ЛУБНИГАЗ"

ЩО ЗМІНИЛОСЯ В РАХУНКАХ НА ГАЗ? - РОЗ"ЯСНЕННЯ ВІД АТ "ЛУБНИГАЗ"

З січня 2020 року по всій країні рішенням НКРЕ КП змінена система тарифікації послуг з розподілу природного газу.

Відтепер доставка газу видалена з рахунку за газ, тому всі споживачі отримають 2 квитанції: одну за газ, іншу - за його доставку та розподіл.

В Лубнах споживачів також чекає два рахунки: вартість газу від постачальника та за його доставку від АТ «Лубнигаз».

Ми звернулися до міськгазу за роз’ясненнями.

Тетяна Євгененко, заступник директора по взаємодії зі споживачами, прокоментувала:

«Вартість доставки та розподілу газу видалена із загального рахунку і виставлена окремою квитанцією. Раніше вартість доставки газу значилась окремим рядком в загальному рахунку.

Ці зміни запроваджені НКРЕ КП. Відтепер за основу розрахунку вартості доставки газу береться обсяг споживання газу для кожного окремого споживача за минулий газовий рік: з початку жовтня до кінця вересня. Цей індивідуальний обсяг використання газу розділяється на 12 частин і множиться на діючий тариф на доставку газу.

«Більшість клієнтів АТ« Лубнигаз» за допомогою природного газу опалюють житло. Тому фінансове навантаження на сімейний бюджет значно зростало саме в зимовий період.

Тепер взимку, коли споживачі використовують набагато більше газу, платіж за доставку газу залишиться незмінним, сума розділена на 12 платежів протягом усього року.

Якщо споживач АТ «Лубнигаз» заощадив природний газ і зменшив обсяги його споживання, вже в наступному газовому році, пропорційно цьому, зменшиться вартість доставки газу".

Тетяна Євгененко пояснила, що нові квитанції вже надруковані та розіслані усім без винятку споживачам в Лубнах та районах. Вони будуть доставлені Укрпоштою найближчим часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лубнигаз зміни тарифи квитанції
live comments feed...