• Головна
  • КАЛАЙДИНЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МАЄ БАЖАННЯ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЛУБЕН
12:22, 16 січня 2020 р.

КАЛАЙДИНЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МАЄ БАЖАННЯ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЛУБЕН

КАЛАЙДИНЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МАЄ БАЖАННЯ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЛУБЕН

У ЛУБНАХ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ПРИЄДНАННЯ КАЛАЙДИНЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА ЛУБНИ.

Про це повідомили в Лубенській міській раді.

Міський голова Олександр Грицаєнко познайомив присутніх на нараді з представниками виконавчого комітету Лубенської міської ради - членами робочої групи з питань добровільного приєднання Калайдинцівської сільської ради до територіальної громади м. Лубни та розповів про своє бачення  та перспективи такого об’єднання.

КАЛАЙДИНЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МАЄ БАЖАННЯ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЛУБЕН, фото-1

В свою чергу сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава представив зацікавлених осіб з іншої сторони. Розповів, що ініціатором такого об’єднання виступає саме їх сільська рада, яка реальні перспективи свого розвитку бачить саме в такому об’єднанні з містом Лубни.

Представник Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Полупан розповів присутнім про вже існуючий досвід об’єднання таких громад у Полтавській області, дав детальну покрокову інформацію, як має відбуватися цей процес та відповів на запитання присутніх.

КАЛАЙДИНЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МАЄ БАЖАННЯ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЛУБЕН, фото-2

У ході розмови присутні піднімали чимало питань, які стосувалися функціонування закладів освіти, медицини, культури таких громад, проблем фінансування та бюджетного формування, тощо.

За результатами зустрічі вирішили доручити робочій групі  продовжити роботу, окреслили коло питань, які потребують першочергового вирішення.

КАЛАЙДИНЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МАЄ БАЖАННЯ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЛУБЕН, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...