11:19, 21 січня 2020 р.

Кривавий струмок серед Лубен

Кривавий струмок серед Лубен, фото-1

Цей, кривавого кольору, струмок протікає впоперек пішохідної частини по Володимирському проспекту. В самісінькому центрі Лубен.

Вже не один рік тече брудна вода під ноги лубенців, тільки змінює колір і запах, в залежності від пори року. Сьогодні вона кривавого кольору.

Це так потрібно? Прямо людям під ноги. Цікаво, хто із чиновників дозволив таке неподобство?

А хтось же дозволив.

Мабуть той, хто не ходить пішки, і місто знає тільки з вікна свого кабінету. Як пояснив начальник відділу комунального господарства і будівництва міськвиконкому Олександр Сосна, просто при будівництві приміщення магазину будівельники самі поклали під фундамент широку трубу , щоб дощова вода із території ринку не скопичувалася, а вільно витікала.

От тільки за всіма правилами будівництва трубу повинні були зробити підземною і завести у загальноміську мережу водовідведення. Саме це планується зробити при реконструкції ринкової площі найближчим часом.

А поки що маємо те, що маємо - будували, проклали, без всяких правил і норм. І тепер цією стічною системою користуються всі власники торгівельних павільйонів, зливаючи туди використану воду, особливо квітникарі. Тож стрибаємо далі через калюжі і чекаємо реконструкції за всіма правилами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стічна труба центр Лубен тротуар
live comments feed...