• Головна
  • Лубенське об’єднане управління Пенсійного фонду України попереджає
09:11, 28 січня 2020 р.

Лубенське об’єднане управління Пенсійного фонду України попереджає

Лубенське об’єднане управління Пенсійного фонду України попереджає

 Вже кілька місяців, як Лубенське об’єднане управління Пенсійного фонду України проводить інвентаризацію пенсійних справ. Саме з цим і пов’язані черги пенсіонерів в управлінні.

Багато людей скаржаться, що доводиться витрачати чимало часу, доки зайдеш до спеціаліста для вирішення власної справи. Як пояснила начальник відділу обслуговування Прудиус Надія Павлівна, всі пенсійні справи потрібно перевести із паперового формату в електронний.

Для цього запрошують до управління пенсіонерів, щоб поновити повний пакет документів, адже за ці роки у людей, які виходили на пенсію у 90-х роках минулого століття, багато чого змінилося – відбувся обмін паспортів на ID картки, відомості про підприємства, де колись працювали нинішні пенсіонери, та багато інших нюансів. Всі необхідні документи пенсіонерів потрібно відсканувати і завести на головний сервер, а для цього потрібно, щоб вони при собі мати тільки оригінали документів.

Багато хто приходить до управління з копіями, тоді виникають непорозуміння і доводиться прийти ще раз з оригіналами. Відбувається також переведення вдів чорнобильців на пенсію померлого чоловіка, це також довготривала процедура.

Дещо затримується черга, коли раптово йдуть збої у роботі програми. Людей, які прийшли отримати допомогу на поховання, попереджають про те, що вони повинні правильно взяти талон у терміналі, щоб швидше потрапити до кабінету.

Лубенське об’єднане управління Пенсійного фонду України попереджає, фото-1

У холі приміщення встановлено термінал, де можна отримати талон електронної черги з порядковим номером для зручності. Також проводиться перерахунок пенсій людям «За особливі заслуги», оскільки змінився відсоток доплати пенсій таким категоріям пенсіонерів. Відбувається переведення з одного виду пенсії на інший для інвалідів, звертаються також люди для визначення особистого страхового стажу і потрібно отримати інформацію із центрального сервера, що теж вимагає певного часу.

Сільські ради району проводять відшкодування пільгового проїзду, а для цього люди звертаються в управління за довідками про розмір пенсій за минулий рік. Дуже багато різних категорій пенсіонерів звертаються до Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України для вирішення особових справ, від цього і виник останнім часом деякий ажіотаж.

За один день спеціалістам доводиться обслуговувати близько 150 відвідувачів. Коли закінчиться інвентаризація особових пенсійних справ, стане дещо вільніше.

А щоб не втрачати час даремно, нагадуємо ще раз, що звертатися до управління потрібно тільки маючи при собі оригінальні документи, копії не проходять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Управління пенсійний фонд Лубни
live comments feed...