• Головна
  • Коли відкриють міст через Сулу
15:34, 30 січня 2020 р.

Коли відкриють міст через Сулу

Коли відкриють міст через Сулу

30 січня голова Полтаської ОДА Олег Синєгубов скликав дорадчу групу щодо ситуації, яка склалася із Засульським мостом та його ремонтом.

Він повідомив, що всі ремонтні роботи завершені 25 січня. Зараз підрядник виконує демонтаж техніки.

Порушено кримінальне провадження щодо відтермінування строків та якості робіт. Без висновку державного органу, який проведе необхідні тестування, а також надасть відповідну оцінку безпечності мосту, його відкривати не можна. 

За словами головного інженера підрядника, у зв"язку із кримінальним провадженням, вся документація була вилучена, але її обіцяють повернути 5 лютого.

Як повідомив т.в.о. директор Департаменту будівництва, містобудування й архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Олександр Слободян, обстеження мосту розпочнуть з 4 лютого ДП «ДерждорНДІ» імені М.П. Шульгіна.  Для цього потрібно частково відкрити рух на мосту та залучити працівників поліції та інженерної служби для контролю за рухом легкового транспорту по мосту вагою не більше 3,5 тон.

Натомість начальник управління капітального будівництва Департаменту будівництва, містобудування й архітектури й житлового-комунального господарства Полтавської ОДА Наталія Яковченко пояснила, що експлуатація мосту можлива тільки після результатів його обстеження. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міст Луубни ремонт відкриття
live comments feed...