• Головна
  • Юна лубенка перемогла в двох етапах конкурсу "Мамо, я - студент"
13:47, 31 січня 2020 р.

Юна лубенка перемогла в двох етапах конкурсу "Мамо, я - студент"

16 січня стартував конкурс для абітурієнтів, які на 3 дні стануть студентами Київського національного університету культури і мистецтв на Факультеті зв'язків з громадськістю та журналістики.
  Лубенка Аліна Ляшко, яка навчається в Лубенській спеціалізованій школі №6, взяла участь та пройшла перший етап. Із 800 мотиваційних листів для конкурсу "Мамо, я - студент!" Університет КНУКіМ обрав 57 найкреативніших.
Для перемоги у другому турі потрібно було зняти відеовізитку на хвилину (до 15 січня) та опублікувати її у своєму профілі в Instagram.
Кваліфіковане журі ретельно проаналізувавши всі зібрані відеороботи, обрали 10 найкращих, до складу яких ввійшла відеовізитка юної лубенки.
Тепер, аби стати одним із трьох переможців, які й стануть на 3 дні студентами престижного вишу, необхідно набрати найбільшу кількість лайків, коментарів і переглядів свого відео на каналі ФЗГіж до 15 лютого!

За цими показниками, а також із урахуванням балів кваліфікованого журі, оберуть тих трьох, які стануть на три дні студентами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс Мамо #я - студент лубенка голосування Лубни
live comments feed...