16:06, 1 лютого 2020 р.

Засульчани перекрили трасу

Засульчани перекрили трасу

Зранку 1 лютого в засульському будинку культури відбулися збори громадян, анансовані напередодні, 25 січня.

Головною темою був міст через річку Сула. Людей зібрався повен зал, однак тих, кого очікували, так і не з'явилися.

Мова йде про керівництво Полтавської ОДА, представників фірми-підрядника, що здійснювала ремонт - "Рембудгарант", представників Департаменту будівництва Полтавської ОДА, технагляду та депутатів.

Ультиматум громади у разі неявки був озвучений в кабінеті очільника Полтавської ОДА Олега Синєгубова в четвер, 30 січня, коли засульчани їздили на дорадче засідання. Саме тоді вони і сказали, якщо 1 лютого ніхто не приїде до людей пояснити ситуацію з мостом і не відкриє рух, буде перекрита міжнародна траса М-03 Київ-Харків-Довжанський.

Тож 1 лютого ніхто з вищезазначених до людей не приїхав.

На збори прибули очільники Лубенського району, засульський сільський голова, депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров. Руслан Ляшко напередодні повідомив, що не зможе приїхати. Засідання тривало близько години, де кожен міг виступити і висловити свою думку.

Наразі ремонтні роботи на мосту завершені, підрядник вже почав вивозити обладнання та техніку, однак зараз починається процедура технагляду ДАБІ та інших органзацій, які дадуть дозвіл аби міст був зданий в експлуатацію. Однак паралельно з цим відкрито кілька кримінальних справ і через це документація, що стосується мосту, вилучена правоохоронцями, що в свою чергу відтерміновує початок технічного нагляду, а відтак - відкриття мосту.

У відчаї на засіданні люди вже вставали, щоб гуртом розтягнути бетонні блоки і зробити так би мовити самовільне відкриття об'єкту. Однак присутнім керівникам району і сільському голові вдалося громадян відмовити, адже в такому разі могли бути непередбачувані наслідки, за які б довелося комусь відповідати. Тому по закінченню присутні виїхали до села Войниха, де протягом години перекривали трасу. Таким чином вони висловили своє невдоволення тим, що їх проігнорували і обманули одночасно. Крім цього громада Засулля вирішила в подальшому робити колективний позов до суду проти відповідальних за капітальний ремонт мосту через річку Сула.

Безпеку руху автотранспорту та пішоходів на місці мітингу здійснювали співробітники Лубенського відділу поліції та група комунікації поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога блокування міст Сула Лубни
live comments feed...