• Головна
  • Поліцейські перевірили сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах
16:19, 5 лютого 2020 р.

Поліцейські перевірили сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах

Поліцейські перевірили сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах

З метою профілактики та попередження злочинності серед неповнолітніх та відносно них співробітниками ювенальної превенції місцевого відділу поліції постійно проводиться профілактична робота у сім’ях, які перебувають на обліку у відповідних службах у справах дітей.
Протягом минулого тижня інспектором ювенальної превенції Лубенського відділу поліції Катериною Сорокотягою спільно із спеціалістами центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Лубенської РДА були проведені перевірки за місцем проживання сімей, які перебувають під соціальним супроводом та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.
В ході даних профілактичних заходів члени рейдової групи перевірили 18 родин, що проживають у селах Тарандинці, Єнківці, Карпилівка, Духове, Губське і Вили та у яких на вихованні знаходиться 27 дітей. Поліцейськими із членами даних родин було проведено профілактичну роботу щодо недопущення фактів вчинення домашнього насильства та дотримання батьками своїх обов’язків . Окрім цього співробітником поліції було наголошено і батькам, і дітям щодо необхідності і обов'язковості відвідування навчальних закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейди поліція соціальні служби Лубенщина
live comments feed...