• Головна
  • Відійшов до Господа протоієрей Василій Гром
10:30, 6 лютого 2020 р.

Відійшов до Господа протоієрей Василій Гром

Відійшов до Господа протоієрей Василій Гром

Відійшов до Господа протоієрей Василій Гром

4 лютого 2020 року, після тяжкої тривалої хвороби, перебуваючи у лікарні, відійшов до Господа духівник Миргородського та Великобагачанського благочиній Полтавської єпархії митрофорний протоієрей Василій Гром.

Народився отець Василій 25 січня 1949 року в селі Клепачі Лубенського району Полтавської області, виховувався у віруючій сім’ї. Коли йому було 22 роки, батько прийняв священний сан і це вплинуло на подальший життєвий шлях сина – він написав у автобіографії: «Вирішив остаточно своє подальше життя присвятити Господу. Сімейний стан – неодружений. 5 березня 1981 року»...

08.03.1981 року Преосвященним єпископом Полтавським і Кременчуцьким Дамаскіном була звершена дияконська хіротонія о. Василія,
15.03.1981 року – пресвітерська. Він став незмінним, протягом тридцяти років, настоятелем Свято-Покровської церкви села Мальці Миргородського району Полтавської області.

Сумлінний служитель вівтаря Господнього і добрий пастир стада Христового, о. Василій обслуговував, за сумісництвом, парафії в селах Грушино, Ковалі, Мелюшки Хорольського району, де організовував будівництво храмів та парафіяльне життя. Пастирське служіння о. Василій поєднував із заочним навчанням у семінарії, котру закінчив у 1990 році.

Духовенство двох благочинній Полтавської єпархії, Миргородського та Великобагачанського, зі смертю о. Василія лишилося свого багаторічного духівника, з яким можна було вирішити наболілі питання пастирського служіння. Користувався неабияким авторитетом о. Василій і серед священства та віруючих не лише Полтавської, а й Кременчуцької єпархії.

За сумлінне служіння Церкві Христовій протоієрей Василій Гром удостоєний усіх церковних нагород – останньою нагородою було служіння Божественної літургії з відкритими Царськими Вратами до молитви «Отче наш».

Вдячна паства просить Господа вселити о. Василія, у небесні обителі.

Вічна Вам пам’ять, отче Василіє!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...