• Головна
  • Тимчасове відкриття мосту через річку Сула
18:36, 8 лютого 2020 р.

Тимчасове відкриття мосту через річку Сула

Тимчасове відкриття мосту через річку Сула
Тимчасове відкриття мосту через річку Сула , фото-1

Сьогодні, 8 лютого,станом на 17 годину відновлено рух маловагового транспорту через міст в рамках його обстеження. Відкрита одна смуга руху, проїзд по якій регулюється світлофорами. По всьому периметру закритої смуги знаходяться бетонні блоки, розташування яких передбачено нормами обстеження, оскільки вони виконують функцію додаткового навантаження. 

 На жаль, головні ліхтарі, які повинні підсвічувати міст вздовж всієї його протяжності, ще не підключені. Все тимчасово, і треба сказати, дуже небезпечно з огляду на темну пору доби.

Проєкт, за яким будували міст, суттєво відрізняється від того, який затверджували. Критичні величини відхилення від Державних Будівельних норм, не дають можливості вводити в експлуатацію цей міст. Поки що тимчасово рухаємося у тестовому режимі і чекаємо.

Як і обіцяв, весь цей час опікувався мостом депутат Полтавської обласної ради Руслан Ляшко. Тому й на тимчасове тестове відкриття прибув разом з громадою та повідомив, що й надалі постійно слідкуватиме за процесами введення в експлуатацію. Це дуже важливо на етапі тестування, оскільки на даний час видно явні недопрацювання в ході будівництва. Тому весь процес тестування та обстеження депутат обіцяє тримати на особистому контролі.

Повністю відкрити міст планують через 2-3 тижні. Але з упевненістю можна сказати, що тільки небайдуже ставлення громади та чиновників різних рівнів може принести результати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міст тестовий режим відкриття
live comments feed...