• Головна
  • Будівництво нового супермаркету в Лубнах
09:06, 10 лютого 2020 р.

Будівництво нового супермаркету в Лубнах

Будівництво нового супермаркету в Лубнах

Віднедавна за адерсою: проспект Володимирський, 105 у прибудові до кооперативу "Райдуга" розпочався черговий ремонт.

Не так давно тут був магазин "Та-Да", перед цим був будівельний, тепер тут з'явиться супермаркет АТБ - вже третій у місті Лубни. Однак на цей раз, окрім внутрішніх і фасадних робіт, виконавець взяв на себе зобов'язання облаштувати і гідну інфраструктуру.

Про це під час інтерв'ю розповів начальник відділу житлово-комунального-господарства та будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради Олександр Сосна: "Відповідно до розробленої проєктно-кошторисної документації спільно з нашим відділом архітектури було виготовлено генеральний план благоустрою прилеглої території. Відповідно до нього зараз і відбуваються роботи, як всередені приміщення, так і ззовні. По завершенню тут має з'явитися зручний сквер, який стане окрасою даного мікрорайону.

Проєктом передбачено підведення окремої лінії водопостачання, що зараз і відбувається шляхом горизонтального буріння, аби не пошкоджувати зелені насадження навпроти 105-го будинку. Однак, навпроти самого магазину за проєктом доведеться зрубати шестеро берез, адже там буде побудована автомобільна паркова для людей з інвалідністю. Одразу запевняю, що фірмою виконавцем робіт передбачено посадку нових невисоких вічно зелених дерев у майбутньому сквері. Крім цього за десятки років на території між зупинкою і магазином вже давно натоптані стежки і тепер в рамках реконструкції по них будуть тротуарною плиткою прокладені пішохідні доріжки з бордюрами. Також біля доріжок будуть встановлені 6 лавок для відпочинку.

Сама автобусна зупинка буде також оновлена. На даний час вона ще свою функцію виконує, однак естетичного вигляду вже немає ніякого, тому на її місці з'явиться нова, сучасна автобусна зупинка з новим навісом, новими лавками та додатковим озелененням. Хочу сказати, що зараз здійснюється наша міська програма із освітлення тротуарів по проспекту Володимирському і з'являються нові сучасні LED ліхтарі. Дана органзація, що будує АТБ, також за власний кошт включилася в роботу і коли ми прокладали лінію, замовила встановлення додаткових ліхтарів і біля магазину. Також даним підприємством прокладені додаткові пішохідні доріжки та замінені бордюри біля старої парковки зі сторони проїжджої частини проспекту.

Підприємством "Конвалія" була здійснена обрізка гілок для зручності ходьби по тротуарах, а також висаджено газонну траву. Якщо все буде йти по плану, то роботи дане підприємство має завершити навесні. Від себе додам, що для місцевих було б приємно, аби магазин хоч і був би мережею АТБ, але мав назву "Веселка", так як в народі всі його так називають, як, наприклад, магазин "Київський", який по факту є частиною мережі "Хвилинка". Але взагалі приємно, що у місті з'являються такі невеличкі зони відпочинку і зручності для людей. Яскравим прикладом є облаштування зони відпочинку на перехресті біля залізничного вокзалу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво проєкт супермаркет Лубни
live comments feed...