• Головна
  • Кронування в Лубнах - маскування для знищення здорових дерев
10:37, 18 лютого 2020 р.

Кронування в Лубнах - маскування для знищення здорових дерев

Кронування в Лубнах - маскування для знищення здорових дерев

Комунальні служби Лубен через свою необізнаність або ж свідоме небажання не знають про шкідливість так званого кронування дерев.

Ймовірно тому щороку, напередодні весни, відповідні міські служби звітують про виконання таких робіт, не питаючи в екологів у доречності подібних заходів.

Насправді нерозбірливе урізання гілок до стовбура порушує прийняті стандарти на національному рівні щодо належної обрізки дерев, а відтак руйнує їхню крону.

Як заявляють екологи, кронування, яке останнім часом спостерігається в українських містах, не зробить дерево безпечнішим і гарним, а лише сприятиме появі аварійно-небезпечної ситуації, хвороб, дефектів і гнилі.

Тепер влітку, замість прохолодного затінку, на вулицях Лубен прогнозується температурне пекло. Збільшення в повітрі шкідливих речовин та пилу, які осідатимуть на вулицях. Оскільки через відсутність дерев, які допомагали фільтрувати цей процес, всі речовини осідатимуть на землю.

Естетичний вигляд заслуговує окремого розгляду, адже на відновлення нормального стану та кількості зелених насаджень по вулицях міста, потрібен не один десяток років та чималі бюджетні кошти, які в нас так справно навчилися виділяти, освоювати, але при цьому показувати нульовий результат.

Ось така думка більшості лубенців стосовно такого кронування дерев:

От такі вони, лубенські новації з озеленення: замість дерев, які не завжди пошкоджені та підлягають спилюванню чи кронуванню, - асфальт або пеньки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Залишити дерева, як є
62,9%
Спиляти по півдерева (кронувати)
11,3%
Спиляти повністю та висадити нові
25,8%
#кронування норми доречність Лубни
live comments feed...