• Головна
  • До Лубенського міськрайонного суду завітали студенти
09:58, 24 лютого 2020 р.

До Лубенського міськрайонного суду завітали студенти

До Лубенського міськрайонного суду завітали студенти

21 лютого 2020 року в Лубенському міськрайонному суді Полтавської області відбувся комунікативний захід "День відкритих дверей". Про це повідомляють в Лубенсьому міськрайонному суді Полтавської області.

         Відчиняючи двері в цей день, ми запрошували усіх бажаючих побачити реальне життя суду, показати відкритість та прозорість в своїй діяльності, донести думку про доступність суду для  громадян, сформувати у широкої громадськості обізнаності з  роботою судової гілки влади.

         Учасниками заходу стали студенти 29 групи Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА разом з викладачем правознавства Силкою Оксаною Юріївною.

До Лубенського міськрайонного суду завітали студенти, фото-1

         З метою вдосконалення правової свідомості вони відвідали судове засіданні по кримінальному провадженню під головуванням судді Алтухової Олесі Сергіївни.

До Лубенського міськрайонного суду завітали студенти, фото-2

         Слід також зазначити, що після судового засідання молоді люди мали змогу задати питання головуючій судді, в тому числі щодо роботи суду та його апарату, адже Олеся Сергіївна Алтухова  є також головою Лубенського міськрайонного суду.

         Традиційно, екскурсію судовою установою для студентів було проведено прессекретарем суду Гак Тетяною Григорівною, яка розповіла про структуру та порядок роботи Лубенського міськрайонного суду, а також ознайомила присутніх з процедурою формування та впорядкування справ, реєстрацією та  рухом документів, що надходять до суду,  з порядком автоматизованого розподілу справ між суддями.  Окрім того, учні відвідали архів Лубенського міськрайонного суду, де зберігаються справи попередніх судів Лубенщини та документація нинішнього суду.

До Лубенського міськрайонного суду завітали студенти, фото-3

         Сподіваємося, що час проведений в Лубенському міськрайонному суді сприятиме формуванню в молодого покоління поваги до суду, підвищенню рівня правової культури, обізнаності про порядок захисту прав і свобод людини.

         Додатково повідомляємо, що на 2020 рік заплановані заходи просвітницького характеру («Дні відкритих дверей», «Ознайомчі екскурсії будинком правосуддя», «Уроки справедливості»).

         Що потрібно зробити, щоб потрапити на такий комунікативний захід?

         Звернутися до прес-секретаря суду Гак Тетяни Григорівни за номером телефону 7-21-56, написати листа в соціальній мережі або на офіційну електронну пошту суду [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд робота знайомство Лубни
live comments feed...