• Головна
  • Винуватця ДТП в Лубенському районі, в якій загинуло подружжя, засуджено на 6 років
14:51, 24 лютого 2020 р.

Винуватця ДТП в Лубенському районі, в якій загинуло подружжя, засуджено на 6 років

Винуватця ДТП в Лубенському районі, в якій загинуло подружжя, засуджено на 6 років

Суддя Лубенського міськрайонного суду Полтавської області засудив чоловіка до шести років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на три роки. Чоловік визнаний винним у дорожньо-транспортній пригоді, що сталася поблизу села Вільшанка Лубенського району в червні 2019 року. Він допустив виїзд керованого ним автомобіля за межі проїзної частини і наїзд на велосипедистів чоловіка та жінку, які  рухалися на велосипедах по укріпленому узбіччю в попутному напрямку. Внаслідок аварій подружжя загинуло.

Вирішуючи питання щодо можливості звільнення обвинуваченого від відбування основного покарання з іспитовим строком, на чому наполягала сторона захисту, суд врахував, що обвинуваченим було вчинено тяжкий злочин, його наслідки, а саме, що в результаті вчинення ним злочину загинуло дві особи, думку потерпілих, дані щодо розміру фактично відшкодованої шкоди. Законодавцем визначено основне покарання за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу  України від 5 до 10 років позбавлення волі. Таким чином, призначаючи основне покарання більш наближене до мінімальної межі санкції даної статті судом вже в повній мірі враховано всі пом’якшуючі вину обставини, позитивні дані щодо особи обвинуваченого, стан його здоров’я.

При цьому, суд врахував, що поведінка обвинуваченого дає підстави стверджувати про наявність в його діях  щирого каяття з огляду на визнання вини, осуду своєї поведінки, вчинення дій спрямованих на відшкодування шкоди потерпілій.

Крім цього цивільний позов потерпілих до страхової компанії та обвинуваченого задоволено частково. З страхової компанії на користь потерпілої присуджено до стягнення 61 тисячу 675 гривень, потерпілого - 56 тисяч 73 гривні. З обвинуваченого на користь потерпілої присуджено до стягнення 316 тисяч 124 гривні, потерпілого 349 тисяч 924 гривні.

Звернемо увагу, що на вирок може бути подана апеляційна скарга до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня проголошення вироку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП смерть вирок ув"язнення Лубни
live comments feed...