• Головна
  • Лубенська дилема - хто винен і що робити?
13:41, 26 лютого 2020 р.

Лубенська дилема - хто винен і що робити?

Лубенська дилема - хто винен і що робити?

 Таку сумну картину можна спостерігати щодня біля сміттєвих баків на вулицях нашого міста.

Попри численні попередження не викидати обрізані гілки дерев до баків, люди вперто продовжують порушувати соціальні норми поведінки. Біля баків можна побачити й інші великогабаритні предмети, як то унітази, матраци, тумби, що віджили своє. Як можна припинити цю традицію, під покровом ночі залишати непотріб біля баків?

Є кілька варіантів: перший - це зібрати таке сміття, особливо після ремонтів, і самотужки вивезти його на міське сміттєзвалище.

За словами начальника відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва міськвиконкому пана Сосни (тел.74-809), сміття у вас повинні прийняти безперешкодно, безкоштовно і дорога до сміттєзвалища добре вимощена, проїздна.

Інший варіант: замовити у ЛКЖЕУ трактор з причепом на певний день і час та організовано завантажити його крупногабаритним сміттям із помешкань всієї вулиці.

Про це повинен подбати голова вуличного комітету на прохання жителів.

Так буде цивілізовано і по-людськи.

Щоб не ховатися один від одного темної пори доби (або й не ховатися, є люди, які взагалі ігнорують всіх і все), підкладаючи під баки гілля, краще буде зорганізуватися і дружно вирішити питання утилізації. Ну, а який з варіантів обрати, то вирішувати вже вам.

Лубенська дилема - хто винен і що робити?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття баки боротьба утилізація Лубни
live comments feed...